Narzędzia chirurgiczne i drobny sprzęt medyczny dla leworęcznych 0

Profesjonalne podejście do zabiegów i operacji chirurgicznych wymaga od właścicieli placówek medycznych dostosowania narzędzi medycznych oraz drobnego sprzętu do dwóch grup użytkowników. Chodzi tutaj o grupy osób praworęcznych i leworęcznych. Tych drugich jest zdecydowanie mniej i często w przeszłości również producenci rzadko oferowali produkty dla tej grupy. W obecnym czasie sytuacja zaczyna się zmieniać. Zapraszamy chętnych do zaczerpnięcia dawki wiedzy w naszym artykule dotyczącym narzędzi chirurgicznych dla osób leworęcznych.

czytaj całość »
Najbardziej popularne rodzaje nożyczek chirurgicznych i ich zastosowanie w praktyce lekarskiej 0

Top 6 najbardziej popularnych rodzajów nożyczek chirurgicznych używanych podczas zabiegów i operacji chirurgicznych. Zobacz podstawowe modele nożyczek używane przez chirurgów do cięcia i preparowania tkanek. Wszystkie produkty użyte w artykule zostały przetestowane przez specjalistów i potwierdzone przez producentów certyfikatami jakości. 

czytaj całość »
4 najlepsze cążki do skórek w Polsce - ranking 1

Mnogość wszystkich cążek do skórek w polskich sklepach może sprawić ból głowy. Aby szybko podjąć dobrą decyzję przygotowaliśmy ranking najlepszych cążek do skórek dostępnych w Polsce. Zakres cenowy jest przystępny dla każdego. Cążki z naszego rankingu nadają się do pracy w gabinetach kosmetycznych i w warunkach domowych. Zapraszamy do krótkiej lektury. Miłego czytania. 

czytaj całość »
5 powodów, dla których warto wybrać się na kongres stomatologiczny FDI Poznań 2016 0

Jak przystało na Światowy Kongres Stomatologiczny FDI program imprezy jest wypełniony wieloma ciekawymi wydarzeniami. To jedno z największych wydarzeń branży stomatologicznej na świecie, nie dziwi więc fakt, że cieszy się dużym rozgłosem. W tym roku to polskie miasto Poznań gości przedstawicieli z całego świata i wielkie nazwiska stomatologii. Natomiast organizatorem tegorocznego Kongresu FDI Poznań 2016 jest firma Exactus a Polskie Towarzystwo Stomatologiczne objęło patronat nad wydarzeniem. Dlaczego warto wybrać się na kongres FDI do Poznania? Poznaj 5 najważniejszych powodów, dla których warto tam być 7-10.09.2016 r.

czytaj całość »
Przygotowania do targów FDI 2016 0
Przygotowania do targów FDI 2016

Już we wrześniu w dniach 7-10 odbędzie w Polsce się jeden z największych kongresów stomatologicznych na świecie. Od dzisiaj, wspólnie z naszym partnerem-producentem Hossa International przygotowujemy się do targów w Poznaniu.

Wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów zapraszamy do stanowiska podczas światowego kongresu stomatologicznego FDI 2016. Przygotujemy się dobrze do targów, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, zaprezentować Państwu nasze najlepsze produkty. Liczymy na Państwa udział w targach, gdyż zależy nam na Państwa opiniach. Wierzymy, że to Państwo-stomatolodzy kreują najlepsze pomysły na ulepszenie naszych produktów. Państwa spostrzeżenia i uwagi będą dla nas zawsze cennym źródłem informacji oraz inspiracji do jeszcze lepszych produktów. 

Zapraszamy również do wysyłania zapytań przed targami, będziemy lepiej przygotowani na rozmowę z Państwem. Dziękujemy także za dotychczasowe wiadomości od Państwa.

czytaj całość »
Zwiększamy bezpieczeństwo i wygodę zakupów w naszym sklepie 0

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo w ciągu kilku dni udostępnimy w naszym sklepie internetowym możliwość zakupów z tzw. certyfikatem SSL. Certyfikat SSL umożliwi zwiększoną ochronę zakupów w Instrumedic.pl, a także zagwarantuje zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Wszystkie zakupy w naszym sklepie będą objęte gwarancją 30 tys. zł. 

W zeszłym tygodniu uruchomiliśmy także możliwość płatności online oraz płatności kartami. Dla Państwa wygody i szybkiej realizacji zamówień udostępniliśmy również kilka wygodnych sposobów dostawy bezpośrednio do gabinetów i klinik stomatologicznych.

Naszym celem jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości usług jako wiarygodny i zaufany Partner. Zapraszamy do zakupów!

czytaj całość »
Oficjalne otwarcie naszego sklepu internetowego Instrumedic 0

Serdecznie witamy naszych pierwszych Klientów!

Po okresie ciężkiej pracy, możemy wreszcie pochwalić się naszym nowym sklepem internetowym. Do tej pory oferowaliśmy nasze narzędzia dentystyczne i chirurgiczne tylko wybranym Klientom. 

Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu internetowego, który mamy nadzieję, że pozwoli Państwu na szybkie, bezpieczne i wygodne zakupy. Wiemy, że Państwa czas jest bezcenny, dlatego też chcemy dostarczyć naszym Klientom nowej jakości jako sprawdzony partner w biznesie. 

Zapraszamy do regularnego śledzenia naszego bloga.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium