BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Kariera

Kariera w Instrumedic

Dlaczego warto pracować w Instrumedic? Poznaj nas i dowiedz się więcej o aktualnie prowadzonych rekrutacjach. 

Nasz zespół to grupa profesjonalistów z pasją prowadzących przedsięwzięcie internetowe Instrumedic w branży stomatologicznej i chirurgicznej. Jesteśmy efektywnym zespołem, który łączy wiedzę z nowatorskimi pomysłami i wdraża je w życie. Z dużym zaangażowaniem zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość obsługi. Ważnym elementem naszej pracy są produkty, które oferujemy naszym Klientom. Wspólnie ze specjalistami staramy się pracować na rzecz lepszego i bardziej efektywnego leczenia pacjentów gabinetów stomatologicznych w Europie.

Jeśli uważasz, że sprawdzisz się w naszym zespole, aplikuj już dziś. (mail z dopiskiem "Kariera")

Specjalny Program Staży dla studentów

Płatny staż w Instrumedic to świetny sposób na rozpoczęcie Twojej kariery zawodowej. Jeśli jesteś studentem/studentką, masz możliwość pracy w trakcie studiów, cenisz w pracy niezależność i elastyczne godziny pracy ta oferta jest dla Ciebie.

Jesteśmy otwarci na rozmowę i nie zamykamy się w sztywnych ramach. Słuchamy propozycji i nowych pomysłów. W zamian za Twoje zaangażowanie, zaoferujemy Ci wynagrodzenie i możliwość dalszego rozwoju w obiecujących przedsięwzięciach prowadzonych w ramach UNIBUY GMBH SP. Z O.O. Chcemy przyczynić się do Twojego rozwoju w okresie studiów. Tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten czas.

Oferty pracy

1. Stażysta w Dziale Obsługi Klienta - oferta płatnego stażu w Warszawie Aplikuj na stanowisko

2. Przedstawiciel handlowy na region Warszawa

3. Programista - pomoc w rozwijaniu platformy medycznej

4. Magazynier - pakowanie i wysyłka produktów medycznych 

Wkrótce kolejne rekrutacje. Zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium