BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Zaciski do naczyń tętniczych

Jeśli interesują Cię najwyższej jakości elementy, których nie może zabraknąć na sali operacyjnej, to koniecznie zgłoś się do nas. Zacisk chirurgiczny to jeden z wielu przedmiotów, jakie zainteresowani mogą znaleźć w naszym sklepie internetowym. Sprawdź, jak wiele korzyści przyniesie inwestycja w takie artykuły!

Prezentujemy narzędzie niezbędne w chirurgii naczyniowej, czyli zaciski do naczyń tętniczych. Wykorzystywane, aby zapobiec przepływowi krwi do obszarów, na których dokonuje się operacji. Zaciski tętnicze w atraumatyczny sposób uciskają naczynia krwionośne, tętnice oraz aortę. Umożliwiają to płaski i ząbkowane końcówki, które zaciska się np. na żyle. 

Klamra zaciskowa naczyniowa typu Blalock Klamra zaciskowa naczyniowa typu Blalock
Producent: Hinte
Cena: 309,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Zacisk tętniczy Diffenbach typu Buldog Zacisk tętniczy Diffenbach typu Buldog
Producent: Hinte
Cena: 54,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Instrumedic – nasza oferta

W ofercie platformy Instrumedic posiadamy zaciski tętnicze o różnych kształtach. Wyróżniamy modele, jak:

  • zacisk tętniczy typu blalock – do kontroli naczyń płucnych w czasie operacji klatki piersiowej. Ich specjalny, dwugałęziowy mechanizm gilotyny ułatwia zacisk naczyń. Natomiast, podłużny kształt umożliwi dotarcie do głęboko położonych miejsc anatomicznych.

  • zacisk tętniczy typu bulldog – uniwersalny zacisk pozwalający ograniczyć dopływ krwi w małych żyłach i tętnicach podczas różnego rodzaju zabiegów naczyniowych.

Zacisk chirurgiczny do ucisku tętnicy jest jednym z kluczowych przedmiotów, które określa się jako narzędzia medyczne wykorzystywane w zabiegach chirurgicznych.  Wybór odpowiedniego zacisku naczyniowego może wpłynąć na sukces zabiegu, jak również na komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Ważnymi cechami, które należy uwzględnić przy wyborze, są różnorodność kształtów oraz typ zacisku dopasowany do specyfiki operacji. W naszej ofercie dostępne są także narzędzia chirurgiczne oraz jednorazowe narzędzia chirurgiczne, które mogą uzupełnić listę niezbędnych akcesoriów w trakcie operacji.

Zaciski chirurgiczne i nie tylko!

Zaciski chirurgiczne są nieodzownym elementem wielu zaawansowanych procedur chirurgicznych. Używane są między innymi podczas operacji naczyniowych, czy operacji na klatce piersiowej. W zależności od potrzeb, zaciski mogą mieć różne kształty, a także mogą różnić się typem zastosowanej gilotyny. Zarówno zacisk tętniczy, jak i na przykład skalpel chirurgiczny są nieodzownymi elementami w pracy chirurga. Choć pełnią one różne funkcje, łączy je jedno — pomogą chirurgowi przeprowadzić zabieg w sposób bezpieczny i efektywny. W Instrumedic oferujemy tylko sprawdzone i bezpieczne narzędzia najwyższej jakości.

Wszystkie przedstawione tu zaciski medyczne pozwalają na precyzyjne i bezpieczne prowadzenie operacji. Dzięki nim zabiegi są bardziej skuteczne, a pacjenci mogą czuć się pewnie, wiedząc, że są w rękach specjalistów wykorzystujących najwyższej jakości sprzęt. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi przedmiotami, jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep medyczny.

Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium