Instrumedic

BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Filtrowanie

Opcje przeglądania zawężające parametry wyszukiwania produktów.

Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Produkty wybrane dla Ciebie

Prezentujemy narzędzie niezbędne w chirurgii naczyniowej, czyli zaciski do naczyń tętniczych. Wykorzystywane, aby zapobiec przepływowi krwi do obszarów, na których dokonuje się operacji. Zaciski tętnicze w atraumatyczny sposób uciskają naczynia krwionośne, tętnice oraz aortę. Umożliwiają to płaski i ząbkowane końcówki, które zaciska się np. na żyle. W ofercie platformy Instrumedic posiadamy zaciski tętnicze o różnych kształtach. Wyróżniamy modele, jak:

    • zacisk tętniczy typu blalock – do kontroli naczyń płucnych w czasie operacji klatki piersiowej. Ich specjalny, dwugałęziowy mechanizm gilotyny ułatwia zacisk naczyń. Natomiast, podłużny kształt umożliwi dotarcie do głęboko położonych miejsc anatomicznych.
    • zacisk tętniczy typu bulldog – uniwersalny zacisk pozwalający ograniczyć dopływ krwi w małych żyłach i tętnicach podczas różnego rodzaju zabiegów naczyniowych.

czytaj więcej

Nasze zaciski naczyniowe wykonano z certyfikowanej stali chirurgicznej. Wykorzystane w produkcji tworzywo gwarantuje wytrzymałość narzędzia i jego odporność na korozję. Produkty dostępne na platformie Instrumedic przechodzą ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Każda klamra zaciskowa posiada europejski certyfikat CE, jest zgodna z międzynarodowymi standardami ISO oraz podlega gwarancji producenta.

Zaciski do naczyń tętniczych

Klamra zaciskowa naczyniowa typu Blalock Klamra zaciskowa naczyniowa typu Blalock
Producent: Hinte
Cena: 309,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Zacisk tętniczy Diffenbach typu Buldog Zacisk tętniczy Diffenbach typu Buldog
Producent: Hinte
Cena: 44,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium