BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Serweta chirurgiczna 

Priorytetem każdej placówki medycznej jest zapewnienie sterylnych warunków pola operacyjnego. W czasie operacji i zabiegów chirurgicznych ciało pacjenta zostaje naruszone, dlatego tak ważne jest zabezpieczenie narażonych na infekcje obszarów. Wysokiej jakości obłożenie operacyjne pomoże zapobiec infekcjom i powikłaniom procesu leczenia. W ofercie posiadamy jednorazowe serwety chirurgiczne, które zapewnią bezpieczeństwo każdemu pacjentowi. Ich wysoka barierowość gwarantuje skuteczną ochronę przed mikroorganizmami. Kategoria obejmuje serwety chirurgiczne sterylne wykonane z włókniny oraz folii PE. Na platformie Instrumedic znajdują się wysokiej jakości wyroby medyczne, takie jak: serweta chirurgiczna z otworem lub bez otworu, czy samoprzylepna. Nasza szeroka oferta pozwoli dobrać serwety medyczne odpowiednio do wykonywanych procedur operacyjnych.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium