BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Myjka do ciała

Aby zapobiec zakażeniom i odleżynom, personel medyczny jest zobowiązany dbać o prawidłową higienę osobistą pacjenta. Ich komfort i dobre samopoczucie ma pozytywny wpływ na proces leczenia. Na naszej platformie znajdują się różnorodne jednorazowe myjki do ciała. Każda z nich jest dedykowana odmiennym potrzebom oraz indywidualnym preferencjom. Posiadamy myjki nasączone mydłem o naturalnym pH, co zapobiegnie podrażnieniom skóry i nie wywoła reakcji alergicznych. Nasza szeroka oferta obejmuje również myjki do bezwodnego mycia ciała OASIS® BED BATH. Wymieniony wyrób medyczny nie wymaga namoczenia, ani spłukiwania, co znacznie ułatwi pielęgnację. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium