BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Formularz zwrotu

 

Chcesz zwrócić produkt/produkty zamówione w naszym sklepie internetowym? To bardzo proste! 

Wszystkie zwroty przesyłek do naszego magazynu wysyłkowego obsługiwane są przez kurierów. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat szczegółów regulaminu zwrotów zachęcamy do zapoznania się ze stroną zwroty i reklamacje.

1. Wypełnij formularz zwrotu online na górze tej strony

Wypełnienie formularza nie wymaga logowania się na żadnej ze stron. Przygotuj numer zamówienia, podaj go w odpowiednim polu i wybierz produkty które chcesz zwrócić. Warto pamiętać również o podaniu numeru konta bankowego na które zwrócone mają zostać należne środki - usprawni to znacząco proces, a Ty dostaniesz zwrot pieniędzy szybciej!

2. Przygotuj zwracane produkty

Oryginalnie zapakowane produkty należy odpowiednio zabezpieczyć i spakować w karton. To ważne, aby paczka dotarła do nas w nienaruszonym stanie - zwrot środków przysługuje bowiem tylko dla produktów fabrycznie nowych i zapakowanych, bez żadnych śladów uszkodzeń. Etykieta która będzie musiała znaleźć się na paczce dotrze do Ciebie oddzielną wiadomością e-mail jako odpowiedź na wypełniony formularz wraz z informacją o planowanej dacie podjęcia paczki przez kuriera. Co jeżeli nie skorzystałeś z naszego formularza? Wygeneruj list przewozowy samodzielnie i prześlij paczkę na adres naszego magazynu wysyłkowego.

3. Nadaj paczkę zawierającą zwrot

Przygotowaną należycie paczkę przekaż kurierowi. Od tego momentu pozostaje Ci czekać na dotarcie paczki do naszego magazynu i sfinalizowanie procesu zwrotów przez naszych pracowników. Wysyłając paczkę bez pomocy naszego formularza pamiętaj, aby upewnić się o poprawności adresu do zwrotu przesyłki - wszystkie potrzebne dane znajdziesz w naszej zakładce kontakt. Znajduje się tam zarówno adres naszego centrum logistycznego jak i numer paczkomatu do którego możesz wysłać zwracaną paczkę.

4. Przyznanie środków za zwrócone zamówienie

Po otrzymaniu paczki przez nasz magazyn wysyłkowy i sprawdzeniu poprawności jej zawartości, dyspozycja zwrotu środków na Twoje konto zostanie przekazana do naszego działu księgowego. Zwrotu pieniędzy dokonujemy przeważne do 3 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki - o pomyślnym sfinalizowaniu poinformujemy Cię w oddzielnej wiadomości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium