Instrumedic

BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Formularz zwrotu

Chcesz zwrócić produkt/produkty zamówione w naszym sklepie internetowym? To bardzo proste! 

Wszystkie zwroty są odbierane przez kurierów. Więcej formalnych informacji na temat zwrotu zamówienia znajdziesz na stronie Zwroty i reklamacje 

1. Wypełnij formularz zwrotu online na dole tej strony

Nie musisz się logować. Wystarczy wpisać numer zamówienia i wybrać produkty, które chcesz zwrócić. Pamiętaj także o podaniu numeru konta bankowego do zwrotu środków. 

2. Przygotuj zwracane produkty

Pamiętaj, aby włożyć produkt w oryginalne opakowanie i zapakować w bezpiecznych sposób do kartonu. Etykietę zwrotną wyślemy do Ciebie w oddzielnej wiadomości z informacją kiedy kurier podjedzie odebrać zwrot. Chcesz samodzielnie wygenerować kuriera? Nie ma problemu! Wyślij do nas paczkę a zwrócimy pełną kwotę za całe zamówienie z dostawą. 

3. Wyślij zwrot do nas 

Wyślij przesyłkę oddając ją kurierowi. Jeśli generujesz list samodzielnie pamiętaj, żeby odesłać paczkę pod adres do zwrotów znajdujący się na tej stronie. Na tej stronie jest adres naszego centrum logistycznego oraz numer paczkomatu do zwrotów. 

4. Zwrot za zamówienie 

Zwrot otrzymasz do 3 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki w naszym magazynie. Poinformujemy Cię w oddzielnej wiadomości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium