Instrumedic

BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Filtrowanie

Opcje przeglądania zawężające parametry wyszukiwania produktów.

Cena
  • od
    do
Producenci
Produkty wybrane dla Ciebie

Jednorazowe narzędzia chirurgiczne

Prezentujemy narzędzia chirurgiczne jednorazowego użytku, które swoje zastosowanie znajdują podczas zabiegów chirurgicznych, ginekologicznych, okulistycznych, laryngoskopowych oraz laparoskopowych. Nasza oferta obejmuje: anastomat do zabiegu obrzezania, a także zacisk do pępowiny. W trosce o komfort i bezpieczeństwo pacjenta, wielorazowe narzędzia chirurgiczne są coraz częściej zastępowane jednorazowymi. Skutecznie eliminują ryzyko zakażenia krzyżowego spowodowanego niedokładną dezynfekcją oraz sterylizacją. Każde narzędzie jest sterylnie zapakowane i jałowe – gotowe do użytku po wyjęciu z opakowania. Wykonane zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Dostępne na platformie instrumedic.pl narzędzia jednorazowe spełniają rygorystyczne normy ISO, posiadają certyfikat ISO oraz podlegają gwarancji producenta.

Jednorazowe narzędzia chirurgiczne

Anastomat stapler ZSR-DCA jednorazowy do zabiegu obrzezania Anastomat stapler ZSR-DCA jednorazowy do zabiegu obrzezania
Cena: 519,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Jednorazowy zacisk do pępowiny ZSR-UB-02 sterylny Jednorazowy zacisk do pępowiny ZSR-UB-02 sterylny
Cena: 190,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Zalety narzędzi chirurgicznych jednorazowego użytku

Wykorzystywanie jednorazowych narzędzi chirurgicznych niesie za sobą szereg korzyści. Ich użytkowanie to zmniejszenie kosztów, oszczędność czasu oraz zwiększone bezpieczeństwo Pacjentów. Wymienione atuty mają niepodważalny wpływ na ich częstszy wybór przez szpitale, prywatne kliniki i gabinety zabiegowe. W przypadku jednorazowych narzędzi nie ma konieczności ich sterylizacji. Po wykonanej operacji lub zabiegu, instrumenty poddaje się utylizacji. Redukuje to koszty oraz pozwala zaoszczędzić czas potrzebny do przygotowania narzędzia do ponownego użycia. Dodatkowo, jednorazowe instrumenty medyczne to gwarancja bezpieczeństwa każdego Pacjenta. Zmniejszają ryzyko przeniesienia infekcji oraz zakażenia krzyżowego, spowodowanego niedokładną sterylizacją.

Anastomat

Innowacyjna metoda leczenia stulejki z użyciem staplera. Jednorazowe narzędzie chirurgiczne wykorzystywane na męskich oddziałach urologicznych. Stulejka to wrodzona lub nabyta dolegliwość polegająca na zwężeniu napletka, co utrudnia jego zsuwanie się z żołędzi. Schorzenie powoduje ból i dyskomfort, a także jest przyczyną licznych infekcji. Wpływa to podjęcie decyzji odnośnie wykonania zabiegu obrzezania, czyli usunięcie całego napletka. W tym celu rekomendujemy użycie tzw. staplera, czyli automatycznego szwu mechanicznego. Dostępny w ofercie anastomat gwarantuje szybkie i bezpieczne wykonanie zabiegu.

Zaciski do pępowiny

Przecięcie pępowiny odbywa się nie tylko za pomocą specjalnych nożyczek tj. Busch. W ofercie posiadamy również jednorazowy zacisk do pępowiny z nożem odcinającym. Wykorzystywane podczas porodu narzędzie służy jednoczesnemu, mechanicznemu zaciskaniu i przecinaniu pępowiny. Wymieniony atut zapobiega rozpryskiwaniu się krwi z pępowiny, a także powala na bezpieczne oddzielenie pępowiny od łożyska. Ponadto, jednorazowy zacisk chroni noworodka przed zakażeniem wirusem HIV, WZW typu B i C.

Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium