BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Balony Politzera

Balony Politzera

Balon Politzera to obowiązkowy element podczas wykonywania tzw. manewru Politzera. Metoda Politzera polega na przedmuchiwaniu ucha środkowego przez nos w trakcie przełykania. Ma to na celu udrożnienie tzw. trąbki Eustachiusza, aby wyrównać ciśnienie w zatokach. Balon politzera do nosa głównie wykorzystywany jest w sytuacjach, w których dochodzi do nagłych zmian ciśnienia, np.: podczas nurkowania, szybkiej jazdy kolejkami górskimi czy też lotów samolotem.

czytaj więcej

Na balon Politzera składa się z solidna gruszka wykonana z elastycznej gumy, łącznik luera oraz cztery końcówki (tzw. oliwki). Produkt jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, dzięki czemu zwykła sterylizacja wystarczy, aby wyrób mógł zostać ponownie użyty. Wszystkie wyroby medyczne z naszej platformy instrumedic.pl pochodzą od certyfikowanych, zaufanych producentów.

Balon Politzera z kompletem oliwek do ucha Balon Politzera z kompletem oliwek do ucha
Producent: Hinte
Cena: 229,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Oliwki do balonu Politzera zestaw 5 szt. Oliwki do balonu Politzera zestaw 5 szt.
Producent: Hinte
Cena: 129,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium