BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Czas realizacji zamówienia

Jaki jest czas realizacji zamówienia w sklepie Instrumedic? 

Kurier i Paczkomaty

Każde zamówienie opłacone przelewem lub za pomocą płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie lub potwierdzeniu realizacji przelewu przez instytucję obsługującą płatności. Przesyłka jest dostarczana przez zaufaną firmę kurierską, która odpowiada za czas dostawy przesyłki (biorąc pod uwagę rodzaj przesyłki i adres odbiorcy). Zazwyczaj przesyłka dociera do naszych Klientów w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych na terenie Polski.

Paczkomat InPost dostarczy zamówienia naszych Klientów w przeciągu kilku dni (zazwyczaj do 2 dni) roboczych od momentu nadania paczki. W przypadku problemów ze zbyt długim czasem oczekiwania na przesyłkę, prosimy o kontakt z naszą Infolinią.

Partnerzy realizujący wysyłki:

1. Kurier 

2. Inpost (tzw. Paczkomaty)

Przelew internetowy i sprzedaż ratalna

W przypadku zwykłego przelewu internetowego i/lub płatności ratalnej oraz leasingowej czas otrzymania zamówienia może być wydłużony ze względu na konieczność weryfikacji płatności na naszych kontach firmowych. Aby skorzystać ze sprzedaży ratalnej zachęcamy do kontaktu z naszą Infolinią w celu uzyskania szczegółowych informacji i przedstawieniu Państwu atrakcyjnej oferty leasingowanie/kredytowanie wyposażenia gabinetu stomatologicznego. 

Jeśli zależy Państwu na jak najszybszej realizacji zamówienia prosimy o wybranie Pobrania lub płatności bezpiecznym przelewem błyskawicznym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium