BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Narzędzia do elektrochirurgii - pęsety bipolarne

Elektrochirurgia - na czym polega?

W tej kategorii prezentujemy narzędzia do elektrochirurgii. Innowacyjna metoda polega na wykorzystaniu prądu elektrycznego o różnych częstotliwościach do wycinania, usuwania i koagulacji tkanek. Nieinwazyjna procedura medyczna znajduje szereg zastosowań w różnych dziedzinach medycyny, jak: dermatologia, ginekologia, urologia, laryngologia, neurologia, a nawet weterynaria. W ofercie posiadamy wysokiej jakości narzędzia elektrochirurgiczne tj. pęseta bipolarna. Dostępne na platformie Instrumedic produkty to gwarancja wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatami. Każde narzędzie spełnia międzynarodowe normy ISO oraz posiada certyfikaty EWG oraz DIN.

Pęseta bipolarna jednorazowa prosta Non-Stick - opakowanie 20 sztuk Pęseta bipolarna jednorazowa prosta Non-Stick - opakowanie 20 sztuk
Cena: 3 930,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Pęseta bipolarna jednorazowa typu Jeweler z wbudowanym kablem - opakowanie 20 sztuk Pęseta bipolarna jednorazowa typu Jeweler z wbudowanym kablem - opakowanie 20 sztuk
Cena: 2 809,00 zł
( 1 szt. = 140,45 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Diatermia chirurgiczna

Elektrochirurgia, zwana diatermią chirurgiczną wykorzystuje prąd elektryczny o różnych właściwościach do usuwania zmian skórnych czy zamykania naczyń krwionośnych. Prąd jest przekazywany do tkanki pacjenta za pośrednictwem narzędzia elektrochirurgicznego. Ich wykorzystanie na sali operacyjnej czy w gabinecie zabiegowym niesie za sobą szereg korzyści, takich jak:

  • Bezpieczeństwo
  • Mała inwazyjność
  • Wysoka skuteczność
  • Szybkość gojenia się ran
  • Brak konieczności znieczulania

Pomimo małej inwazyjność należy pamiętać o kilku przeciwskazaniach. Opisywanej metody nie można stosować w przypadku pacjentów:

  • Z rozrusznikiem serca
  • Z problemem krzepliwości krwi
  • U których wystąpił wstrząs anafilaktyczny po podaniu środków znieczulających

Zabiegi elektrochirurgiczne można wykonać:

  1. Techniką monopolarną
  2. Techniką bipolarną wykorzystującą elektrody o dwóch, odmiennych biegunach końcówki. Uważana za bezpieczniejszą ze względu na przepływ prądu na stosunkowo niewielkim obszarze. 

Pęseta bipolarna

W ofercie platformy Instrumedic znajdą Państwo pęsety bipolarne o szerokim zastosowaniu  w różnych dziedzinach medycyny. Z pomocą narzędzia tnie się i koaguluje tkanki – techniką bipolarną, polegającą na wykorzystaniu elektrod o dwóch, różnych biegunach. Metoda gwarantuje szybki i bezkrwawy zabieg, a dodatkowo zapobiega powstaniu blizn. Oferujemy jednorazowe pęsety bipolarne o doskonałych parametrach użytkowych. Szpiczaste i podłużne końcówki gwarantują efektywną i precyzyjną koagulację tkanek w trudno dostępnych przestrzeniach chirurgicznych. W ofercie posiadamy narzędzia wzbogacone o powłokę ze srebra tzw. non-stick. Zróżnicowane parametry umożliwiają wybranie narzędzia zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz wymaganiami konkretnych zabiegów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium