BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Klemy jelitowe

W chirurgii przydatnymi narzędziami są te do chwytania tkanek. Do tej kategorii zaliczyć możemy klemy jelitowe – instrumentarium niezbędne podczas operacji jelit. Z ich pomocą chwyta się i zabezpiecza delikatne tkanki, a także twarde struktury w bezpieczny sposób. Wyróżniamy zaciski jelitowe:

    • miękkie przeznaczone do uciskania jelit oraz naczyń
    • twarde do zaciskania odcinków jelit, które mają zostać wycięte

czytaj więcej

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne rozmiary zacisków do jelit, co pozwoli na ich idealne dopasowanie do indywidualnej anatomii każdego Pacjenta. Specjalny mechanizm zawiasowy umożliwia pewny i mocny chwyt narządu. Dużym atutem naszych narzędzi chirurgicznych jest ich wykonanie z stali nierdzewnej. Wysokiej jakości tworzywo gwarantuje długą żywotność instrumentów. Ponadto, każdy klem jelitowy posiada międzynarodowe certyfikaty oraz jest zgodny z normami jakości ISO.

Klemy jelitowe typu zacisk Payr 21-35 cm Klemy jelitowe typu zacisk Payr 21-35 cm
Producent: Hinte
Cena: 319,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium