BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Materiały opatrunkowe

Materiał opatrunkowy

Materiały opatrunkowe stanowią ważne wyposażenie każdej domowej apteczki. Swoje zastosowanie znajdują również w gabinetach zabiegowych, szpitalach i karetkach pogotowia. Wysokiej jakości wyroby medyczne chronią przed infekcjami oraz pogłębieniem się doznanego urazu. Skaleczenia, oparzenia, odleżyny oraz złamane kończyny to jedne ze wskazań do użycia konkretnych materiałów opatrunkowych. Ich wybór jest uzależniony od rodzaju, rozmiaru oraz lokalizacji doznanego urazu. Każdy sterylny opatrunek wykonano z oddychającej i hipoalergicznej włókniny, w pełni bezpiecznej dla skóry. Na platformie Instrumedic posiadamy bogatą ofertę materiałów medycznych. Oferujemy:

czytaj więcej

  • opatrunki i bandaże,
  • plastry i przylepce,
  • opaski i siatki opatrunkowe,
  • kompresy i gaziki,
  • okłady i waty,
  • podkłady i koce ratunkowe.
Kompresy celulozowe 40x50 mm op. 1000 szt. Kompresy celulozowe 40x50 mm op. 1000 szt.
Producent: Falcon
Cena: 19,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium