BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Narzędzia urologiczne

Narzędzia urologiczne

Przedstawiamy kategorię zawierającą narzędzia urologiczne. Urologia to dział medycyny, która zajmuje się budową, fizjologią oraz wszelkimi chorobami układu moczowo-płciowego u mężczyzn i układu moczowego u kobiet. Dlatego też, nasza platforma instrumedic.pl rozumiejąc i znając specyfikę urologii, skompletowała dla Państwa kompleksową ofertę narzędzi urologicznych. Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. Co więcej, pochodzą od zaufanych producentów. Tym samym, mogą mieć Państwo pewność, że wybrane wyroby są w pełni bezpieczne w użyciu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

HAREX Opaska zatrzymująca niekontrolowane oddawanie moczu HAREX Opaska zatrzymująca niekontrolowane oddawanie moczu
Cena: 519,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zacisk ustalający okrągły do wazektomii Zacisk ustalający okrągły do wazektomii
Producent: Hinte
Cena: 219,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Nożyczki rektalne typu Llyod-Davies 27 cm Nożyczki rektalne typu Llyod-Davies 27 cm
Producent: Hinte
Cena: 189,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Rozszerzacz urologiczny szyjki pęcherza Mitchell 23 cm Rozszerzacz urologiczny szyjki pęcherza Mitchell 23 cm
Producent: Hinte
Cena: 169,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Rozszerzacz do szyjki pęcherza bez zapadki Millin 25 cm Rozszerzacz do szyjki pęcherza bez zapadki Millin 25 cm
Producent: Hinte
Cena: 149,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kleszczyki preparacyjne do wazektomii 12,5 cm TC Kleszczyki preparacyjne do wazektomii 12,5 cm TC
Producent: Hinte
Cena: 139,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kleszcze chwytające do prostatektomii Millin 23 cm Kleszcze chwytające do prostatektomii Millin 23 cm
Producent: Hinte
Cena: 139,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cewnik urologiczny wprowadzający Guyon prosty 43 cm Cewnik urologiczny wprowadzający Guyon prosty 43 cm
Producent: Hinte
Cena: 99,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kleszczyki chirurgiczne do wazektomii proste 12,5 cm TC Kleszczyki chirurgiczne do wazektomii proste 12,5 cm TC
Producent: Hinte
Cena: 99,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kleszczyki Randalla do kamieni nerkowych 23 cm Fig. 1-4 Kleszczyki Randalla do kamieni nerkowych 23 cm Fig. 1-4
Producent: Hinte
Cena: 89,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Rozszerzadło dróg żółciowych typu Bakes 30 cm Rozszerzadło dróg żółciowych typu Bakes 30 cm
Producent: Hinte
Cena: 44,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

UROLOGIA

Czym zajmuje się urologia?

Urologia to dział medycyny, która zajmuje się budową, fizjologią oraz wszelkimi chorobami układu moczowo-płciowego u mężczyzn i układu moczowego u kobiet. Urolog – lekarz specjalizujący się w urologii – zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem takich popularnych schorzeń jak: trudności w oddawaniu moczu, ból pachwin, jąder lub prostaty, krwawienie oraz problemy z nerkami.

Dla wielu osób zgłoszenie się do specjalisty w związku z zauważeniem pewnych nieprawidłowości w obrębie układu moczowego to temat dość wstydliwy. Jednak, tak bardzo istotny problem nie może być ignorowany, a tym bardziej nie powinien być powodem do wstydu. Prawidłowo funkcjonujący układ moczowy to podstawa prowadzenia komfortowego życia. Zaniedbanie tej kwestii wiąże się ze stopniowym pogłębianiem problemu, a w najgorszych sytuacjach może stanowić zagrożenie dla życia.

Najczęstsze problemy urologiczne

Istnieje wiele problemów urologicznych, które negatywnie wpływają na codzienne życie. Jedne z nich bardziej uprzykrzają życie, inne natomiast mniej. Z badań wynika, że na choroby natury urologicznej zdecydowanie częściej chorują mężczyźni niż kobiety. Na taki stan rzeczy wskazuję się bardziej stresujący tryb życia. Jednak, bez względu na płeć, każdy jest podatny na zachorowanie. Najczęstszymi problemami urologicznymi są:

  • Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu jest pierwszą nieprawidłowością jaka przychodzi do głowy kiedy mówi się o problemach natury urologicznej. Niekontrolowany wyciek moczu z pęcherza może być spowodowany chorobami układu nerwowego lub zaburzeniami pewnych odcinków dróg moczowych. Wiele kobiet po przebytej menopauzie cierpi na tą dolegliwość.

  • Zakażenie układu moczowego

Do zakażenia układu moczowego dochodzi poprzez przedostanie się bakterii do ujścia cewki moczowej. Wilgotne, ciepłe środowisko sprzyja im szybkiemu namnażaniu się i przedostawaniu bezpośrednio do pęcherza. Następnie prowadzi to do bólu i pieczenia w trakcie oddawania moczu. Najczęściej wykorzystywanym rozwiązaniem do leczenia tej przypadłości jest antybiotykoterapia.

  • Kamica układu moczowego

Kamica układu moczowego to kolejne ze schorzeń urologicznych, które często dotyka osób pomiędzy 30. a 50 rokiem życia. Wynika to ze zbyt nadmiernego zalegania związków chemicznych w układzie moczowym. Niejednokrotnie przyczyną powstania tej choroby jest zbyt małe picie płynów lub nadmiernie występujące białko zwierzęce w diecie. Najczęstszym objawem kamicy układu moczowego jest silny ból w odcinku lędźwiowym, często promieniujący w stronę pęcherza. W dalszym etapie, gdy kamienie przedostaną się do moczowodu pojawia się tzw. kolka nerwowa. Powoduje ona zablokowanie moczowodu co prowadzi do jego niedrożności.

  • Przerost prostaty

Problem przerostu prostaty zaczyna objawiać się u mężczyzn wraz ze starzeniem się (zazwyczaj po 45 roku życia). Przerost prostaty to nic innego jak powiększenie się gruczołu krokowego. Do najczęstszych objawów zalicza się: problem z oddawaniem moczu, ból podczas jego oddawania, częstomocz czy gwałtowane parcie na mocz. W przypadku przerostu prostaty bardzo ważna jest szybka diagnoza, ponieważ jej brak może doprowadzić do raka prostaty.

Narzędzia urologiczne

Do postawienia prawidłowej diagnozy potrzebny jest profesjonalny sprzęt medyczny. Podstawą przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów lub operacji są specjalistyczne narzędzia. W tym celu nasza platforma instrumedic.pl posiada fachową ofertę narzędzi urologicznych, które są tzw. must have każdej profesjonalnej klinki, przychodni oraz szpitala. Wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej instrumenty gwarantują niezawodność oraz precyzję działania. My jako sklep możemy zapewnić, że nasze narzędzia pochodzą od zaufanych i certyfikowanych producentów.

  • Rozszerzacz do szyjki pęcherza

Rozszerzacz szyjki pęcherza ma za zadanie cofać i zabezpieczać pęcherz moczowy, ale również inne tkanki czy naczynia. Specjalna konstrukcja pozwala w atraumatyczny sposób rozszerzyć tkanki w obrębie układu moczowego. Jest to niezbędne narzędzie przydatne, gdy lekarz musi w bezpieczny sposób uzyskać dostęp do szyjki pęcherza. W naszej ofercie posiadamy rozszerzacz typu Millin oraz Mitchell.

  • Kleszczyki do usuwania kamieni nerkowych

Kleszcze urologiczne do kamieni nerkowych typu Randalla to niezbędne narzędzie urologiczne podczas usuwania kamieni z nerki pacjenta. Kamienie nerkowe mogą prowadzić do bardzo niebezpiecznych powikłań zdrowotnych. Małe kamienie człowiek jest w stanie wydalać wraz z moczem. Niestety w przypadku tych większych jednym rozwiązaniem jest mechaniczne ich usunięcie. Dlatego też, kleszczyki Randall powinny znaleźć się wyposażeniu każdego szpitala lub kliniki.

  • Cewnik wprowadzający

Cewnik wprowadzający Guyon wykorzystywany jest przez lekarzy do wprowadzania cewników o różnych rozmiarach do pęcherza moczowego. Ma to na celu odprowadzić mocz od pacjentów niezdolnych do samodzielnego jego oddania (głównie ze względu na schorzenia blokujące przepływ moczu). Ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezpieczne i precyzyjne wprowadzenie cewników.

  • Opaska zatrzymująca niekontrolowane oddawanie moczu HAREX

Innowacyjny produkt zamknięty w małym pudełku – opaska HAREX pozwala mężczyznom wieść komfortowe i wygodne życie. Jej zadaniem jest pomoc mężczyznom cierpiącym na nietrzymanie moczu. Opaska HAREX jest bezkonkurencyjną alternatywą dla tradycyjnych form radzenia sobie z tym schorzeniem (pieluchy, worki na mocz itd.). Niewielka waga i rozmiar sprawia, że produkt jest niewidoczny oraz niewyczuwalny. Opaska jest prosta w użytkowaniu, wykonana w 100 procentach z plastiku (bez lateksu), a jej konstrukcja zapewnia dogodny przepływ krwi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium