BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Kleszcze do gipsu

Kleszcze do gipsu

Złamana kość lub uszkodzony staw to główne wskazania do założenia opatrunku gipsowego. Gips usztywnia kończynę i zapobiega ruchom kości, co pozwala na ich prawidłowy zrost. W ofercie platformy instrumedic.pl posiadamy kleszcze do gipsu - niezbędne narzędzie, które powinno znaleźć się w każdym szpitalu, klinice i gabinecie ortopedycznym. Służą odginaniu i zdejmowaniu odlewów gipsowych, po wcześniejszym rozcięciu ich piłą. Z ich pomocą zdjęcie opatrunku jest niezwykle łatwe, a co ważniejsze – szybkie.  Każde narzędzie wykonano zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wyróżniamy:

    • kleszcze Wolff do odginania gipsu. Ich ząbkowane, lekko zakrzywione szczęki pozwolą pewnie i precyzyjnie uchwycić opatrunek.
    • rozwieracz gipsowy Henning z prostokątnymi, ząbkowanymi ostrzami. Wpływa to na dużą siłę nacisku co pozwala na łatwe odginanie opatrunku.

czytaj więcej

Innym instrumentem, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie to kleszcze Liston służące cięciu długich kości i wyrostków kostnych. Wykorzystywane podczas zabiegu laminektomii, czyli procedury medycznej polegającej na usunięciu fragmentu kości. Każde kleszcze wykonano z certyfikowanej stali chirurgicznej. Zapewnia to trwałość instrumentu oraz jego odporność na korozję. Wybór naszych narzędzi to gwarancja satysfakcji z zakupu.

Kleszcze do kruszenia gipsu Bohler 260 mm Kleszcze do kruszenia gipsu Bohler 260 mm
Producent: Hinte
Cena: 360,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kleszcze do odginania gipsu Wolff Kleszcze do odginania gipsu Wolff
Producent: Hinte
Cena: 359,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kleszcze do cięcia kości typu Liston Kleszcze do cięcia kości typu Liston
Producent: Hinte
Cena: 309,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kleszcze kostne zagięte Liston 17 cm Kleszcze kostne zagięte Liston 17 cm
Producent: I.N.C.
Cena: 309,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium