Instrumedic

BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Blog kategorie
Instrumedic
Dlaczego warto pojechać na FDI? 0

Jak przystało na Światowy Kongres Stomatologiczny FDI program imprezy jest wypełniony wieloma ciekawymi wydarzeniami. To jedno z największych wydarzeń branży stomatologicznej na świecie, nie dziwi więc fakt, że cieszy się dużym rozgłosem. W tym roku to polskie miasto Poznań gości przedstawicieli z całego świata i wielkie nazwiska stomatologii. Natomiast organizatorem tegorocznego Kongresu FDI Poznań 2016 jest firma Exactus a Polskie Towarzystwo Stomatologiczne objęło patronat nad wydarzeniem. Dlaczego warto wybrać się na kongres FDI do Poznania? Poznaj 5 najważniejszych powodów, dla których warto tam być 7-10.09.2016 r.

czytaj dalej »
Przygotowania do targów FDI 2016
Przygotowania do targów FDI 2016 0
Przygotowania do targów FDI 2016

Już we wrześniu w dniach 7-10 odbędzie w Polsce się jeden z największych kongresów stomatologicznych na świecie. Od dzisiaj, wspólnie z naszym partnerem-producentem Hossa International przygotowujemy się do targów w Poznaniu.

Wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów zapraszamy do stanowiska podczas światowego kongresu stomatologicznego FDI 2016. Przygotujemy się dobrze do targów, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, zaprezentować Państwu nasze najlepsze produkty. Liczymy na Państwa udział w targach, gdyż zależy nam na Państwa opiniach. Wierzymy, że to Państwo-stomatolodzy kreują najlepsze pomysły na ulepszenie naszych produktów. Państwa spostrzeżenia i uwagi będą dla nas zawsze cennym źródłem informacji oraz inspiracji do jeszcze lepszych produktów. 

Zapraszamy również do wysyłania zapytań przed targami, będziemy lepiej przygotowani na rozmowę z Państwem. Dziękujemy także za dotychczasowe wiadomości od Państwa.

czytaj dalej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium