BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Rękawiczki lateksowe to najbardziej spopularyzowany rodzaj rękawiczek jednorazowych. Wykorzystywane są w wielu dziedzinach: w medycynie, kosmetyce, produkcji czy branży spożywczej. Wykonane są z wysokiej jakości naturalnego kauczuku. Charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałość oraz elastycznością. Idealnie dopasowują się do dłoni oraz w żaden sposób nie ograniczają ruchów. Co więcej, wykazują wysoką barierowość wobec wirusów czy np. skażonych materiałów. Rękawice lateksowe dostępne są w wariancie bezpudrowyn i pudrowym.

Należy podkreślić, że kauczuk zawiera w sobie alergeny, a dokładniej pewien rodzaj białka. Dlatego też, nie są polecane dla osób uczulonych na lateks, ponieważ wywołuje on reakcje alergiczne, jak np.: świąd, podrażnienie skóry, a w najgorszym wypadku wstrząs anafilaktyczny.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium