BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Czas i koszty dostawy

Jaki jest dokładny koszt i czas dostawy zamówień w sklepie Instrumedic.pl? Jak wygląda proces dostarczenia zamówionego towaru do naszych Klientów? Jak można uzyskać darmową dostawę w naszym sklepie?

Koszty dostawy kurierem i paczkomatem

Koszt dostawy w naszym sklepie zależy wartości zamówienia oraz formy płatności niezależnie od wagi produktów. Jedno zamówienie wysyłamy w jednej paczce. Klient ponosi jeden koszt dostawy. Przy zamówieniu za min. 300 zł Klient otrzymuje darmową dostawę przy płatności online. Przesyłki pobraniowe oraz zwykłe przelewy są dodatkowo płatne ze względu na wyższe koszty obsługi takich zamówień. Dodatkowo oferujemy także możliwość doręczania przesyłek za pośrednictwem Paczkomatów (po załatwieniu formalności, planowany czas rozpoczęcia to lipiec 2016 r. uruchomione na koniec lipca)

Waga paczki/Wysokość zamówienia

Płatność online

Płatność
za pobraniem
Do 30 kg / do 300 zł 15,00 zł +4 zł
Do 30 kg / od 300 zł 0 zł 0 zł
Do 30 kg / do 300 zł   12,00 zł -
Do 30 kg / od 300 zł 0 zł -

Czas dostawy zamówienia

Całkowity czas realizacji zamówienia (łącznie z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych kiedy zamówione produkty znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem w celu ustalenia terminu dostarczenia produktów. Planowany czas wysyłki to 24 godziny od potwierdzenia zamówienia przez sklep. W celu uzyskania informacji o przesyłce prosimy o kontakt z Infolinią, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub monitorowanie informacji od dostawców logistycznych.

Odbiór osobisty

Ze względu na dużą liczbę zamówień realizowanych drogą elektroniczną zrezygnowaliśmy z możliwości odbioru osobistego dla zamówień do 1000 zł. W przypadku większych zamówień prosimy o kontakt telefoniczny i umówienie terminu odbioru zamówienia. Nasze produkty możecie Państwo obejrzeć podczas targów branżowych, w których chętnie bierzemy udział wspólnie z naszym Partnerem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium