BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Nagrody i wyróżnienia

Narzędzia medyczne (stomatologiczne, chirurgiczne i kosmetyczne), sprzęt medyczny i materiały medyczne dostępne na naszej platformie spełniają wysokie normy jakości i posiadają niezbędne certyfikaty. Dostarczamy produkty na różne rynki zagraniczne. Produkcja odbywa się zgodnie z niemieckimi standardami. Certyfikaty CE oraz ISO potwierdzają autentyczność i wiarygodność marek partnerskich dostępnych na platformie Instrumedic. Prosimy o kontakt mailowy [email protected] w przypadku chęci uzyskania certyfikatów poszczególnych marek dostępnych na naszej platformie medycznej. Pełna dokumentacja produktów jest dostępna dla Klientów na życzenie. Do produktów, które wymagają paszportów technicznych, zapewniamy pełną obsługę w tym zakresie. 

Nasza firma współpracuje z największymi producentami narzędzi, sprzętu i materiałów medycznych. W 2021 roku firma brała udział w międzynarodowych targach Medica 2021 w niemieckim Dusseldorfie. Od początku istnienia poszerzamy ofertę na produkty medyczne pozyskując innowacyjne projekty do sprzedaży na naszej platformie. W naszej ofercie są innowacyjne produkty nagradzane za wysoką jakość i użyteczność. 

Certyfikaty CE i ISO 9001:2015

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium