BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Ekstraktory żylne

Ekstraktory żylne

Żylakami nazywa się poszerzone żyły o krętym przebiegu, które zwykle występują w obrębie kończyny dolnej. Decyzję o ich usunięciu podejmuje się nie tylko ze względu na aspekt estetyczny. Nieleczone - mogą być przyczyną zakrzepowego zapalenia żył, a nawet zatorowości płuc. Istnieje wiele sposób leczenia schorzenia. Jednym z nich jest zabieg chirurgicznych. Operacyjne leczenie żylaków wspomoże ekstraktor. Wykorzystywany do mobilizacji, statycznego wciągania i rozciągania chorych żył w celu przywrócenia przepływu krwi w kończynach dolnych. W ofercie platformy instrumedic.pl posiadamy dwustronny ekstraktor żylny Varady.Hakowata końcówka narzędzia pomoże zamknąć żyłę i unieść ją przed wyrwaniem.

Ekstraktor żylny Varady disektor Ekstraktor żylny Varady disektor
Producent: Hinte
Cena: 155,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium