BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Kleszcze do sterylizacji

Kleszcze do sterylizacji

W tej kategorii prezentujemy kleszczyki do pojemników do sterylizacji. Celem wspomnianej procedury jest eliminacja drobnoustrojów z powierzchni narzędzi medycznych i kosmetycznych. Kleszcze służą chwytaniu i trzymaniu instrumentów chirurgicznych, które wkłada się, a następnie wyjmuje z kontenerów sterylizacyjnych. To narzędzie, które musi znaleźć się w każdym szpitalu, klinice i prywatnych gabinetach. Ich użytkowanie zwiększa bezpieczeństwo personelu medycznego, chroni przed infekcjami oraz zakażeniami krzyżowymi. W ofercie posiadamy:

    • kleszcze do pojemników do sterylizacji Harrison ze szczękami z podwójnymi zębami. Ich konstrukcja pozwala na przenoszenie ciężkich instrumentów, co jest niewątpliwym atutem.

czytaj więcej

Nasze kleszcze do sterylizacji wykonano ze stali chirurgicznej. Wykorzystane w produkcji tworzywo to gwarancja trwałości i odporności na korozję. Narzędzia chirurgiczne posiadają międzynarodowe certyfikaty oraz są zgodne z normami jakości ISO.

Kleszczyki Harrison do sterylizacji Pye-Smith Kleszczyki Harrison do sterylizacji Pye-Smith
Producent: Hinte
Cena: 379,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kleszcze do sterylizacji London Hospital 30 cm Kleszcze do sterylizacji London Hospital 30 cm
Producent: Hinte
Cena: 149,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kleszcze Collin do sterylizacji Kleszcze Collin do sterylizacji
Producent: Hinte
Cena: 94,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium