BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Obcinacze do paznokci

Zadbane dłonie i paznokcie to nasza wizytówka. Dbanie o paznokcie wymaga posiadania odpowiednich narzędzi — pilniczków, cążek, a także obcinaczy do paznokci. Przeznaczone do skrócenia paznokci obcinacze do paznokci są niezbędnym akcesorium każdej kosmetyczki. Obcinacz do paznokci to popularne narzędzie używane zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w domowym zaciszu. Charakteryzuje się prostym, skośnie ściętym ostrzem, które pozwala na precyzyjne przycinanie paznokci. Pozwala utrzymać prawidłową długość paznokcia. 

Nasz sklep medyczny oferuje narzędzia medyczne i narzędzia podologiczne oraz narzędzia kosmetyczne marki Tendo Solingen wykonane z certyfikowanej, niemieckiej stali chirurgicznej. Posiadamy również profesjonalne narzędzia japońskiej marki KAI Beauty Care. Wspieramy również rozwój marki Staleks na na naszym rodzimym rynku. Producenci tych instrumentów gwarantują wysoką trwałość oraz odporność na korozję.

W ofercie platformy Instrumedic posiadamy cążki do paznokci klasy Standard oraz klasy Premium (TC Gold) wzbogacone o wkładkę z węglika spiekanego. Każdy obcinacz do paznokci jest sprawdzany pod kątem jakości na każdym etapie produkcji. Narzędzia posiadają międzynarodowy certyfikat CE oraz spełniają normy określone przez ISO.

Obcinacz do paznokci Tendo® Solingen duży Gold Line Obcinacz do paznokci Tendo® Solingen duży Gold Line
Producent: Tendo Solingen
Cena: 159,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Obcinacz do paznokci KAI Japan Beauty Care Obcinacz do paznokci KAI Japan Beauty Care
Cena: 109,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gilotyna do tipsów Solingen Gilotyna do tipsów Solingen
Producent: Tendo Solingen
Cena: 69,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Obcinacz do paznokci Solingen mały z łańcuszkiem Obcinacz do paznokci Solingen mały z łańcuszkiem
Producent: Tendo Solingen
Cena: 59,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Obcinacz do paznokci KAI Japan Beauty Care PREMIUM - 4 rodzaje Obcinacz do paznokci KAI Japan Beauty Care PREMIUM - 4 rodzaje
Cena: 49,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Obcinacz do paznokci stalowy KAI Japan Beauty Care - 3 rozmiary Obcinacz do paznokci stalowy KAI Japan Beauty Care - 3 rozmiary
Cena: 38,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Cążki czy nożyczki do paznokci?

Wybór odpowiedniego narzędzia kosmetycznego jest uzależniony od rodzaju płytki. Obcinacze do paznokci pozwalają na precyzyjne przycinanie paznokci, zwłaszcza jeśli chodzi o skracanie długości lub nadawanie kształtu. Nożyczki będą bardziej wygodne dla osób, które chcą mieć kontrolę nad cięciem. Nożyczki pozwolą w bezpieczny sposób skrócić paznokcie dzieci i niemowląt. Są odpowiednie dla miękkich paznokci. Cążki do paznokci poradzą sobie z paznokciami:

  • twardymi i grubymi,

  • u stóp,

  • zmienionymi chorobowo.

 

Cążki do paznokci są doskonałe do przycinania paznokci na długość, nadawania kształtu oraz usuwania zbędnych fragmentów paznokcia. Z kolei nożyczki świetnie się sprawdzą w przypadku wycinania elementów paznokcia, który wymaga większej precyzji. 

Jakie cążki do paznokci?

Oferujemy cążki Solingen w różnych rozmiarach. Skrócenie paznokci naturalnych umożliwią:

  • Małe cążki przeznaczone dla dzieci i dla kobiet,

  • duże cążki do paznokci u nóg, które zapewniają dużą siłę nacisku oraz precyzyjne cięcie. Dedykowane twardej i grubej płytce mężczyzn i osób starszych.

Z kolei, skrócenie paznokci sztucznych ułatwi:

  • Gilotyna do tipsów

Jak skrócić paznokcie obcinaczem?

Paznokcie należy regularnie skracać. Brak systematyczności osłabia jego strukturę, przyczyniając się tym samym do łamania i wykruszania. Jak poprawnie wykonać zabieg? Pierwszym krokiem jest namoczenie dłoni lub stóp w roztworze wody z solą, co pomoże zmiękczyć płytkę i ułatwi obcięcie paznokcia. Lakier z paznokci powinien zostać usunięty. Obcinacze do paznokci muszą być wysterylizowane i czyste. Należy pamiętać, aby ruchy wykonywane obcążkami były małe. Obcinacz do paznokci powinien być ułożony na paznokciu w linii prostej, tuż przy miejscu, gdzie chcemy przyciąć. Paznokieć powinien zostać przycięty w jednym cięciu. Należy unikać zbytniego nacisku, by nie doszło do uszkodzenia paznokcia lub skórek.

Nie należy skracać paznokcia zbyt krótko, gdyż może to skutkować uszkodzeniem jego macierzy. Prowadzi to nie tylko do zatrzymania wzrostu, ale i trwałego zniekształcenia płytki. Po zakończeniu obcinania paznokcie wygładza się i wyrównuje pilnikiem, co pomoże zapobiec powstaniu tzw. zadziorów.

Jak naostrzyć cążki do paznokci?

Każde narzędzie kosmetyczne, w tym profesjonalny obcinacz do paznokci należy regularnie ostrzyć. Używanie tępych cążek nie tylko prowadzi do rozdwojenia płytki paznokcia, ale również jest niebezpieczne dla jego użytkownika. Aby naostrzyć obcinacze do paznokci, warto udać się do zakładu specjalizującego się w ostrzeniu narzędzi tnących. Profesjonalna usługa wydłuża żywotność cążek i gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu.

Dlaczego warto korzystać z obcinaczy do paznokci?

Obcinacze do paznokci pozwalają na precyzyjne i równomierne przycinanie paznokci, dzięki czemu szybko i łatwo możemy uzyskać pożądany kształt i długość paznokcia. Używanie obcinacza do paznokci jest zdecydowanie bardziej komfortowe i mniej czasochłonne, co pozwala na szybsze skrócenie paznokci. Obcinacze do paznokci są łatwe w użyciu, nie wymagają dużej precyzji, dlatego też wiele osób wybiera właśnie te narzędzia do pielęgnacji paznokci. To uniwersalne narzędzie, które można stosować zarówno podczas manicure, jak i pedicure. Profesjonalny obcinacz do paznokci stosowany jest w salonach kosmetycznych jako narzędzie łatwe w sterylizacji i precyzyjne. Choć cena obcinacza do paznokci przeznaczonego do salonów kosmetycznych może być duża, warto w nie inwestować. Podnosi to prestiż i wiarygodność salonu kosmetycznego, a także komfort klienta. 

Profesjonalne obcinacze do paznokci zapewniają dokładniejsze i równomierne przycinanie paznokci, co pozwala na uzyskanie pożądanego kształtu i długości. Wysoka jakość materiałów używanych do produkcji profesjonalnych obcinaczy sprawia, że są one trwalsze i dłużej zachowują ostrość ostrza. Używanie profesjonalnych obcinaczy zapewnia klientowi większy komfort, ponieważ cięcie jest delikatniejsze i mniej inwazyjne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium