Instrumedic

BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Przeznaczone do skrócenia paznokci obcinacze są niezbędnym akcesorium każdej kosmetyczki. Oferujemy narzędzia kosmetyczne marki Tendo Solingen wykonane z certyfikowanej, niemieckiej stali chirurgicznej. Tworzywo gwarantuje wysoką trwałość oraz odporność na korozję.

W ofercie platformy Instrumedic posiadamy cążki do paznokci klasy Standard oraz klasy Premium (TC Gold) wzbogacone o wkładkę z węglika spiekanego. Każdy obcinacz do paznokci jest sprawdzany pod kątem jakości na każdym etapie produkcji. Narzędzia posiadają międzynarodowy certyfikat CE oraz spełniają normy określone przez ISO.

Obcinacze do paznokci

Obcinacz do paznokci Tendo® Solingen duży Gold Line Obcinacz do paznokci Tendo® Solingen duży Gold Line
Producent: Tendo Solingen
Cena: 159,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gilotyna do tipsów Solingen Gilotyna do tipsów Solingen
Producent: Tendo Solingen
Cena: 69,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Obcinacz do paznokci Solingen mały z łańcuszkiem Obcinacz do paznokci Solingen mały z łańcuszkiem
Producent: Tendo Solingen
Cena: 59,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Obcinacz do paznokci KAI Japan Beauty Care PREMIUM - 4 rodzaje Obcinacz do paznokci KAI Japan Beauty Care PREMIUM - 4 rodzaje
Cena: 49,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Obcinacz do paznokci stalowy KAI Japan Beauty Care - 3 rozmiary Obcinacz do paznokci stalowy KAI Japan Beauty Care - 3 rozmiary
Cena: 38,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Cążki czy nożyczki do paznokci?

Wybór odpowiedniego narzędzia kosmetycznego jest uzależniony od rodzaju płytki. Nożyczki pozwolą w bezpieczny sposób skrócić paznokcie dzieci i niemowląt, natomiast cążki poradzą sobie z paznokciami:

  • twardymi i grubymi,
  • u stóp,
  • zmienionymi chorobowo.

Jakie cążki do paznokci?

Oferujemy cążki Solingen w różnych rozmiarach. Skrócenie paznokci naturalnych umożliwią:

  • Małe cążki przeznaczone dla dzieci i dla kobiet,
  • duże cążki do paznokci u nóg, które zapewniają dużą siłę nacisku oraz precyzyjne cięcie. Dedykowane twardej i grubej płytce mężczyzn i osób starszych.

Z kolei, skrócenie paznokci sztucznych ułatwi:

  • Gilotyna do tipsów

Jak skrócić paznokcie obcinaczem?

Paznokcie należy regularnie skracać. Brak systematyczności osłabia jego strukturę, przyczyniając się tym samym do łamania i wykruszania. Jak poprawnie wykonać zabieg? Pierwszym krokiem jest namoczenie dłoni lub stóp w roztworze wody z solą, co pomoże zmiękczyć płytkę i ułatwi obcięcie paznokcia. Należy pamiętać, aby ruchy wykonywane obcążkami były małe. Ponadto, nie należy skracać paznokcia zbyt krótko, gdyż może to skutkować uszkodzeniem jego macierzy. Prowadzi to nie tylko do zatrzymania wzrostu, ale i trwałym zniekształceniem płytki. Po zakończeniu obcinania paznokcie wygładza się i wyrównuje pilnikiem, co pomoże zapobiec powstaniu tzw. zadziorów.

Jak naostrzyć cążki do paznokci?

Każde narzędzie kosmetyczne, w tym obcinacz należy regularnie ostrzyć. Używanie tępych cążek nie tylko prowadzi do rozdwojenia płytki paznokcia, ale również jest niebezpieczne dla jego użytkownika. W celu naostrzenia obcinacza należy udać się do zakładu specjalizującego się w ostrzeniu narzędzi tnących. Profesjonalna usługa wydłuża żywotność cążek i gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium