BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Oftalmoskopy - wzierniki okulistyczne

Jednym z wielu urządzeń, jakie zainteresowani mogą znaleźć w naszej firmie, jest oftalmoskop. Sprzęt tego typu służy przede wszystkim szeroko rozumianej diagnostyce okulistycznej. Sprawdź, jak wiele korzyści może wyniknąć z inwestycji w taki zaawansowany sprzęt! Oftalmoskop, inaczej też wziernik okulistyczny, wykorzystywany jest w diagnostyce okulistycznej do wziernikowania dna oka. Urządzenie do badania oka pozwala wykryć zmiany chorobowe w obrębie ciała szklistego, twardówki, nerwu wzrokowego lub siatkówki. Oftalmoskop zazwyczaj składa się z systemu powiększających soczewek, lusterka lub pryzmatu oraz źródła światła. Pomimo niewielkich gabarytów, wziernik okulistyczny zapewnia przeprowadzenie precyzyjnego oraz skutecznego badania oka. Wykorzystywany jest podczas rutynowych kontroli jako podstawowe narzędzie okulistyczne. 

Oftalmoskop kieszonkowy mini AUG® F.O Pocket XHL 2.5V Oftalmoskop kieszonkowy mini AUG® F.O Pocket XHL 2.5V
Producent: AUG
Cena: 490,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
  • nowość

Wziernik okulistyczny – do czego służy?

Trudno jest wyobrazić sobie działanie gabinetu okulistycznego bez profesjonalnych wzierników okulistycznych. Urządzenie pozwala na szeroko zakrojoną diagnostykę zaburzeń związanych z narzędziem wzroku, która umożliwia wdrożenie odpowiedniego leczenia. Oftalmoskopy mają niewielki rozmiar, dzięki czemu są bardzo poręczne, a przy okazji wydajne. Używanie go do badania nie jest związane z jakimś dyskomfortem – ani dla lekarza, ani dla pacjenta. 

Oftalmoskopy – nasza oferta

Nasz sklep medyczny posiada w ofercie wyłącznie najwyższej jakości sprzęty, które stanowią wyposażenie różnego rodzaju gabinetów lekarskich, zabiegowych czy operacyjnych. Nasza oferta obejmuje również nowoczesny oftalmoskop kieszonkowy mini niemieckiej  marki AUG F.O z serii Pocket XHL 2,5 V. Dzięki małym rozmiarom, ten sprzęt jest idealny dla każdego okulisty, zarówno do użytku w gabinecie, jak i w terenie. Urządzenie dostępne jest w sprzedaży wraz z poręcznym opakowaniem oraz napisaną przystępnym językiem instrukcją. Dlaczego warto zdecydować się akurat na taki sprzęt? W tym produkcie zastosowano optykę najwyższej jakości, która zestawiona została z fiksacją świetlną ksenonowo-halogenową. Z uwagi na niewielki rozmiar oraz wagę sprzedawanego przez nas oftalmoskopu, doskonale sprawdza się on podczas wizyt domowych. Urządzenie zapewnia doskonałą optykę – posiada wyjątkową ostrość, a także wyrazistość badanego obszaru przy minimalizacji odbicia. 

Cena oftalmoskopu może zależeć od wielu czynników, takich jak: marka urządzenia, technologia, z której korzysta, czy dodatkowe funkcje. W naszym sklepie internetowym klient ma okazję zakupić poręczne urządzenie w naprawdę korzystnej cenie. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości połączonej z niskim kosztem zakupu, to nasz sklep medyczny będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. 

Zapraszamy przy okazji do zapoznania się z innymi urządzeniami, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Dysponujemy asortymentem, za pomocą którego można wyposażyć różne gabinety lekarskie – bez względu na specjalizację. Znaleźć można u nas na przykład laryngoskop; dostępna jest także rurka intubacyjna oraz wiele innych artykułów. Nasz sprzęt medyczny to gwarancja najwyższej jakości!
 

Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium