BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Oftalmoskop, inaczej też wziernik okulistyczny, wykorzystywany jest w diagnostyce okulistycznej do wziernikowania dna oka. Urządzenie do badania oka pozwala wykryć zmiany chorobowe w obrębie ciała szklistego, twardówki, nerwu wzrokowego lub siatkówki. Oftalmoskop zazwyczaj składa się z systemu powiększających soczewek, lusterka lub pryzmatu oraz źródła światła. Pomimo niewielkich gabarytów, wziernik okulistyczny zapewnia przeprowadzenie precyzyjnego oraz skutecznego badania oka. Wykorzystywany jest podczas rutynowych kontroli jako podstawowe narzędzie okulistyczne. Na naszej platformie znajduje się nowoczesny oftalmoskop kieszonkowy mini z niemiecką technologią marki AUG® F.O z serii Pocket XHL 2,5 V.

Oftalmoskopy - wzierniki okulistyczne

Oftalmoskop kieszonkowy mini AUG® F.O Pocket XHL 2.5V Oftalmoskop kieszonkowy mini AUG® F.O Pocket XHL 2.5V
Producent: AUG
Cena: 490,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
  • nowość
Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium