BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Współpraca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, jako importer oraz dystrybutor sprzętu, narzędzi medycznych i materiałów jednorazowych (również narzędzi stomatologicznych i chirurgicznych), zapraszamy do współpracy firmy działające w branży medycznej.

Naszym partnerom biznesowym z całej Europy oferujemy szeroki wachlarz usług. Osobom i firmom zajmującym się przygotowywaniem przetargów w zamówieniach publicznych gwarantujemy dostępność wymaganego asortymentu, szybki dostęp do dokumentacji oraz odpowiednią jakość produktów. Zapraszamy do współpracy również hurtownie medyczne, apteki oraz sklepy stacjonarne w zakresie dystrybucji asortymentu dostępnego na naszej platformie medycznej Instrumedic. 

Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją naszej firmy na tej stronie:

Prezentacja usług internetowej platformy medycznej Instrumedic

Dane do kontaktu: 

UNIBUY GMBH SP. Z O.O.

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

Wszystkie zgłoszenia i zapytania dotyczące współpracy należy kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej z dopiskiem "współpraca". Zastrzegamy prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi firmami. 

Dodatkowo w naszej ofercie naszej firmy znajdują się:

  • projektowanie narzędzi specjalistycznych na zamówienie m.in. narzędzia stomatologiczne, narzędzia chirurgiczne i narzędzia kosmetyczne;
  • przygotowanie form i produkcja narzędzi medycznych z marką własną Klienta w zakresie OEM;
  • import narzędzi specjalnych;
  • etykietowanie, pakowanie, i sterylizacja narzędzi medycznych na specjalne zamówienie;
  • przygotowanie dokumentacji i zgłoszenie produktów medycznych do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych;
  • dystrybucja narzędzi medycznych do klientów detalicznych na rynku europejskim;

Zapraszamy do kontaktu, szczegółowe dane znajdują się na stronie kontaktowej.

Dziękujemy jednocześnie za zainteresowanie naszymi produktami. Liczymy na długą i owocną współpracę na rzecz lepszego leczenia pacjentów w całej Unii Europejskiej. Jako stabilny partner zapewniamy Państwu dogodne warunki dostaw, profesjonalną obsługę i szybką realizację zamówień hurtowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium