Współpraca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy na terenie Unii Europejskiej, jako producent i importer narzędzi stomatologicznych i chirurgicznych zapraszamy do współpracy osoby oraz firmy działające w branży stomatologicznej i szeroko pojętej branży medycznej. Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy stacjonarne w zakresie dystrybucji instrumentów stomatologicznych i chirurgicznych. 

Dane do kontaktu: 

UNIBUY GMBH SP. Z O.O.

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

Wszystkie zgłoszenia i zapytania dotyczące współpracy należy kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej z dopiskiem "współpraca". Zastrzegamy prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi firmami. 

W ofercie naszej firmy znajdują się także usługi dodatkowe:

  • projektowanie narzędzi specjalistycznych na zamówienie m.in. narzędzia stomatologiczne, narzędzia chirurgiczne i narzędzia kosmetyczne;
  • przygotowanie form i produkcja narzędzi medycznych z marką własną Klienta w zakresie OEM;
  • import narzędzi specjalnych;
  • etykietowanie, pakowanie, i sterylizacja narzędzi medycznych na specjalne zamówienie;
  • przygotowanie dokumentacji i zgłoszenie produktów medycznych do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych;
  • dystrybucja narzędzi medycznych do klientów detalicznych na rynku europejskim;

Zapraszamy do kontaktu, szczegółowe dane znajdują się na stronie kontaktowej.

Dziękujemy jednocześnie za zainteresowanie naszymi produktami. Liczymy na długą i owocną współpracę na rzecz lepszego leczenia pacjentów w całej Unii Europejskiej. Jako stabilny partner zapewniamy Państwu dogodne warunki dostaw, profesjonalną obsługę i szybką realizację zamówień hurtowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium