BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Produkty wybrane dla Ciebie

Fartuchy chirurgiczne

Fartuchy chirurgiczne jednorazowe

Fartuchy jednorazowe medyczne to obowiązkowy stały element garderoby na oddziałach szpitalnych, w klinikach i gabinetach. Działają jako bariera pomiędzy użytkownikiem a bakteriami, wirusami, opiłkami i całym szeregiem czynników zewnętrznych. Dodatkowo, zapobiegają rozprzestrzenianiu się czynników infekcyjnych oraz złuszczonego naskórka w obrębie pola operacyjnego. Wysokiej jakości fartuchy medyczne pozwalają zachować pełną sterylność i zapewnić bezpieczeństwo, zarówno pacjentowi jaki lekarzowi. Ważne jest, aby fartuch  nie ograniczał swobody ruchów, ale w tym samym czasie szczelnie przylegał do ciała użytkownika. Takie zadanie spełniają specjalne troki, często umieszczone na poziomie pasa, które pozwalają na dopasowanie fartucha do własnej anatomii ciała. Co więcej, dobrej jakości materiał powinien cechować się bardzo dobrą przepuszczalności powietrza, aby zapobiegać nadmiernej potliwości.

czytaj więcej

Na rynku dostępna jest szeroka gama fartuchów jednorazowych. Poszczególne modele mogą różnić się od siebie gramaturą materiału i jego rodzajem, metodą szycia czy jałowością (niektóre dostępne są w wersji niejałowej lub jałowej). Na naszej platformie instrumedic.pl oferujemy obszerny wachlarz różnych fartuchów chirurgicznych jednorazowych. Istnieje możliwość kupna pojedynczych wyrobów lub w zestawie.

Fartuchy medyczne jednorazowe ochronne uniwersalne Fartuchy medyczne jednorazowe ochronne uniwersalne
Producent: Falcon
Cena: 19,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Zobacz również inne produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium