BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

O nas

Instrumedic to międzynarodowa platforma internetowa ze sprzętem i instrumentami medycznymi tj. narzędzia dentystyczne, chirurgiczne czy ginekologiczne. Firma ma swoją siedzibę w centrum Warszawy. Centrum logistyczne znajduje się w pobliżu Lotniska Chopina przy Platan Park na warszawskim Ursynowie. Firma z dumą dostarcza wysokiej jakości sprzęt i narzędzia medyczne produkowane zgodnie z niemieckimi standardami.

Produkty są tworzone ze szlachetnej stali chirurgicznej pochodzenia japońskiego, francuskiego oraz niemieckiego. Posiadają wszystkie certyfikaty i dokumentację medyczną jak również certyfikaty agencyjne FDA ze Stanów Zjednoczonych. Instrumedic to gwarancja wysokiej jakości produkty medyczne, wytrzymałość, bezpieczeństwo i komfort pracy. 

Podstawowym obszarem działalności jest dystrybucja hurtowa i detaliczna sprzętu (laryngoskopów, resuscytatorów, sprzętu diagnostycznego) i instrumentów medycznych (głównie narzędzi medycznych) światowych marek partnerskich. Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego, narzędzi stomatologicznych i chirurgicznych na terenie Unii Europejskiej. Jakość naszych produktów została potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji oraz pozytywnymi opiniami naszych Klientów. Produkty dostępne w sklepie internetowym Instrumedic zawsze spełniają wysokie wymagania lekarzy, specjalistów oraz pacjentów z całej Europy.

Wspólnie z naszymi partnerami w Polsce i zagranicą chętnie uczestniczymy w targach, wystawach i konferencjach medycznych. Jako silny partner biznesowy gwarantujemy:

  • wysoką jakość instrumentów
  • dogodne warunki gwarancji oraz wsparcie
  • pełną terminowość realizacji zamówień 
  • dostarczanie pełnej dokumentacji medycznej dla szpitali i jednostek publicznych

Zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem naszej platformy Instrumedic oraz odwiedzin naszych stoisk podczas medycznych targów branżowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą Infolinią lub przesyłania zapytań drogą elektroniczną.

Mamy przyjemność przedstawić Klientów, którzy w codziennej pracy używają naszych instrumentów. Nasi Klienci dzielą się z Państwem swoimi spostrzeżeniami na temat naszych produktów. Są to niezwykle cenne informacje dla naszego zespołu, aby ulepszać produkty, zwiększać efektywność i wytrzymałość narzędzi i innego sprzętu medycznego. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wartościami, które towarzyszą nam od początku powstania firmy.

Dlaczego my?

 Lek. stom. Anna Polakowska - gabinety "Stomatologia Codziennie"

Stomatologia Codziennie - opinia i rekomendacja

"Jestem pełna uznania dla wysokich standardów, fachowości oraz przyjaznej obsługi w trakcie współpracy. Na podkreślenie zasługuje szybkość realizacji zamówień oraz wyróżniająca Partnera jakość oferowanych produktów. Klasa widoczna jest także we wsparciu merytorycznym..." - opinia Pani stomatolog z dnia 11.07.2016 r. 

Stomatologia Codziennie Anna Polakowska narzędzia stomatologiczne

Rekomendacja dla Instrumedic do pobrania w formacie pdf 

Doświadczony Partner - jakość, bezpieczeństwo i komfort pracy

Instrumedic oferuje wysokiej jakości narzędzia medyczne (chirurgiczne, stomatologiczne, ginekologiczne i inne) produkowane według niemieckich standardów. Dostarczamy narzędzia i drobny sprzęt medyczny do zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i chirurgii oraz innych dziedzin medycyny. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykorzystanie narzędzi medycznych. Wszystkie instrumenty i sprzęt są wykonane z medycznej stali nierdzewnej (japońskiej lub niemieckiej).

Darmowa dostawa i zwrot

Naszym Klientom zapewniamy darmową dostawę i zwrot przy zamówieniach za min. 300 zł na platformie medycznej Instrumedic. Nasza platforma to gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa oraz komfortu pracy dla lekarzy. W swojej ofercie posiadamy narzędzia dentystyczne, instrumenty chirurgiczne tj. pęsety chirurgiczne, lusterka dentystyczne, nożyczki chirurgiczne, szczypce chirurgiczne a także kleszcze Bertena, Peana, Kochera, zgłębniki, ekskawatory, dźwignie, retraktory, pincety oraz formówki.

Oferujemy także drobny sprzęt medyczny tj. laryngoskopy czy resuscytatory do intubacji pacjentów w szpitalach i oddziałach ratunkowych.

Zamówienia hurtowe i publiczne

Naszą ofertę uzupełnia obsługa hurtowych zamówień i przetargów dla instutucji publicznych. Oprócz instrumentów chirurgicznych i dentystycznych dla klinik, oferujemy pełną obsługę zamówień dla sektora publicznego, prezentacje produktów na targach i imprezach branżowych. Chętnie podejmujemy się współpracy z zaufanymi Partnerami przy udziale w przetargach i zamówieniach publicznych. Gwarantujemy wysoką jakość narzędzi i sprzętu, prawidłowe przygotowanie dokumentacji i atrakcyjną ofertę na narzędzia stomatologiczne, chirurgiczne, medyczny sprzęt i instrumenty.

Opinie Klientów

Misją Instrumedic jest szeroko rozumiane wsparcie dla placówek medycznych: klinik, gabinetów medycznych, sklepów medycznych i sektora publicznego w zakresie dostarczania nowoczesnych, wysokiej jakości narzędzi stomatologicznych, chirurgicznych, medycznych i drobnego sprzętu medycznego gwarantujących profesjonalne leczenie pacjentów placówek medycznych. Jesteśmy dumni z opinii naszych Klientów i na ich podstawie codziennie pracujemy nad ulepszeniem naszej oferty. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium