O firmie

Instrumedic to sklep internetowy z instrumentami dentystycznymi i chirurgicznymi z siedzibą w centrum Warszawy. Od 1990 roku z dumą dostarczamy wysokiej jakości narzędzia dentystyczne i chirurgiczne produkowane zgodnie z niemieckimi standardami.

Produkty są tworzone ze szlachetnej stali chirurgicznej pochodzenia japońskiego, francuskiego oraz niemieckiego. Zawsze gwarantujemy wysoką jakość wszystkich produktów, wytrzymałość, bezpieczeństwo i komfort pracy. 

Podstawowym obszarem naszej działalności jest dystrybucja hurtowa i detaliczna instrumentów medycznych producenta narzędzi stomatologicznych i chirurgicznych marek partnerskich. Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem narzędzi stomatologicznych i chirurgicznych na terenie Unii Europejskiej. Jakość naszych produktów została potwierdzona certyfikatami niezależnych instytucji oraz opiniami naszych Klientów. Instrumenty dentystyczne i chirurgiczne dostępne w sklepie Instrumedic zawsze spełniają wysokie wymagania lekarzy, specjalistów oraz pacjentów z całej Europy.

Wspólnie z naszym partnerem w Polsce chętnie uczestniczymy w targach, wystawach i konferencjach stomatologicznych. Jako silny partner biznesowy gwarantujemy:

  • wysoką jakość instrumentów
  • dogodne warunki gwarancji oraz wsparcie
  • pełną terminowość realizacji zamówień 

Zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Instrumedic.pl oraz odwiedzin naszych stoisk podczas targów branżowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą Infolinią lub przesyłania zapytań drogą elektroniczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium