Instrumedic

BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Blog kategorie

Zwiększamy bezpieczeństwo i wygodę zakupów

0

Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo w ciągu kilku dni udostępnimy w naszym sklepie internetowym możliwość zakupów z tzw. certyfikatem SSL. Certyfikat SSL umożliwi zwiększoną ochronę zakupów w Instrumedic.pl, a także zagwarantuje zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Wszystkie zakupy w naszym sklepie będą objęte gwarancją 30 tys. zł. 

W zeszłym tygodniu uruchomiliśmy także możliwość płatności online oraz płatności kartami. Dla Państwa wygody i szybkiej realizacji zamówień udostępniliśmy również kilka wygodnych sposobów dostawy bezpośrednio do gabinetów i klinik stomatologicznych.

Naszym celem jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości usług jako wiarygodny i zaufany Partner. Zapraszamy do zakupów!

Zespół Instrumedic.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium