BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne dla klinik i szpitali

Mając na uwadze wygodę Klientów w składaniu zamówień drogą elektroniczną wprowadziliśmy możliwość przesyłania zapytań ofertowych na zakup narzędzi stomatologicznych i chirurgicznych dla szpitali oraz klinik. Wszystkie odpowiedzi na zapytania drogą mailową na adres [email protected]  zostaną przesłane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania wiadomości.

Formularz zamówienia 

Aby ułatwić i przyspieszyć proces wyceny poszczególnych zapytań ofertowych, w tym także zamówień publicznych dla szpitali i klinik z Działów Zamówień Publicznych i Rozliczania Umów proponujemy przesłanie wypełnionego formularza, który można pobrać na stronie. Uzupełniony formularz z ofertą zostanie przesłany w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli posiadają Państwo własne formularze zamówień, prosimy o przesłanie takowych drogą mailową.

W ramach procesowania zapytań publicznych z placówek partnerskich oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze optymalnych narzędzi dla specjalistów.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium