BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

ZSR Biomedical Technology

Firma Dongguan ZSR Biomedical Technology ma swoją siedzibę w Qingxi w Chinach. Jest producentem zaawansowanych wyrobów medycznych tj. jednorazowy anastomat do obrzezania, nebulizator z kompresorem, jednorazowy zacisk do pępowiny i zestaw do nebulizatora. 

Producent posiada wiele certyfikatów krajowych i zagranicznych takich jak CE czy amerykański certyfikat Agencji Żywności i Leków FDA. ZSR to sprawdzony dostawca produktów medycznych, wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych a także jednorazowego sprzętu chirurgicznego. Firma zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem. ZSR zaopatruje takie dziedziny jak urologia, andrologia, pulmonologia, pediatria, położnictwo i środki ochrony osobistej. 

W dziale produkcji znajdują się profesjonalne obiekty sterylizacji medycznej, laboratorium biologiczne i sprzęt do badań i analizy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium