BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Kamedi GmbH

Kamedi GmbH

Niemiecka firma Kamedi GmbH to innowacyjny start-up założony przez grupę młodych inżynierów w 2018 roku. Pomysł na działalność zrodził się podczas konkursu studenckiego latem 2016 roku. Od tamtej pory przedsiębiorstwo rozpoczęło kreować swój nowatorski projekt. W przeciągu kolejnych kilku lat Kamedi GmbH zrewolucjonizowało rynek medyczny oraz stali się liderem w produkcji elektronicznego sprzętu przeciwko ukąszeniom owadów. Swoją siedzibę posiadają w niemieckim Karlsruhe. Dzięki grupie różnych specjalistów zajmujących się specjalistycznymi obszarami, przedsiębiorstwo jest w pełni samowystarczalne. Od produkcji, przez marketing, po wysyłkę: to wszystko leży w kompetencjach Kamedi.

Niemiecka rewolucja w branży medycznej

Pomysł powstał z myślą o uporczywych ukąszenia spowodowanych przez różnej maści owady. Tradycyjne maści oraz leki nie zawsze dają natychmiastowe efekty, a skutkiem ubocznym ukąszeń często są czerwone obrzęki lub miejscowe alergie. Dlatego, Kamedi GmbH stworzyła innowacyjną alternatywę. Za pomocą leczenia skoncentrowanym ciepłem niweluje się problem swędzenia oraz powstawania opuchlizn. Ciepło posiada wiele właściwości leczniczych, tym bardziej jeśli mówimy o ukąszeniach spowodowanych przez owady. Ciepło pozwala uwolnić histaminę i inne enzymy oraz pomaga zmniejszyć reakcje zapalne. Dlatego często stosowaną praktyką leczniczą jest hipertermia miejscowa - naukowo udowodniona metoda zwalczania wyżej wymienionych dolegliwości na wąskich obszarach skóry. Miejscowa aplikacja ciepłem pozwala wywołać reakcję organizmu łagodzącą ból oraz swędzenie. 

Heat It – innowacyjność zamknięta w małym urządzeniu

Flagowym produktem marki jest małe, przenośne urządzenie elektroniczne – Heat It. Jest to certyfikowany wyrób medyczny przeznaczony do objawowego leczenia skutków ubocznych ukąszeń owadów (swędzenie, obrzęki). Za pomocą skoncentrowanego ciepła, urządzenie pomaga zniwelować ból oraz swędzenie. Dużą zaletą Heat It jest jego mała konstrukcja oraz poręczność. Dodatkowo, niskie zużycie energii pozwala korzystać z urządzenia przez długi okres czasu (aż do 1000 użyć na jednym ładowaniu). Sterowanie produktem odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji dostępnej zarówno na systemach Android jak i IOS.

Certyfikowany producent oraz niezawodna jakość

Oprócz innowacyjności, producent ma również na uwadze wysoką jakość oferowanego produktu oraz jego bezpieczeństwo. Dlatego, urządzenie Heat It posiada certyfikat TÜV SÜD (DAkkS - Deutsche Akkreditierungsstelle D-ZM-11321-01-00) o numerze Q5 103413 0001 Rev. Dodatkowo, spełnia wymogi 01 DIN EN ISO 13485:2016 w zakresie projektowania i rozwoju oraz produkcji produktów do leczenia hipertermicznego skóry. W ten sposób producent jest w pełni wiarygodny, a oferowane przez niego przyrządy medyczne są zgodne z najwyższymi standardami obsługi klienta oraz w pełni bezpieczne.

HEAT IT elektroniczne urządzenie na ukąszenia komarów i owadów HEAT IT elektroniczne urządzenie na ukąszenia komarów i owadów
Producent: Kamedi GmbH
Cena: 149,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium