BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Producent: Sumi

Końcówka do odsysania pola operacyjnego Yankauer z kulką lub koszyczkiem - opakowanie 10 sztuk

Ocena: 0
Kod produktu: AU329
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 7 dni roboczych
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 175,00 zł 175.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Profesjonalna końcówka do odsysania pola operacyjnego Yankauer jest stosowana na blokach operacyjnych. Wykorzystywana do usunięcia płynów ustrojowych z jamy ciała. W skład zestawu wchodzi gładka wewnętrznie końcówka, która zmniejszy opory przepływu wydzieliny. Atraumatyczne zakończenie wyeliminuje ryzyko powstania obrażeń. Rączka instrumentu jest ergonomiczna, co zapewni wysoki komfort pracy. Końcówka dostępna w dwóch wariantach: z kulką lub z koszyczkiem. Dodatkowo, w zestawie znajduje się dren. Został wzmocniony prążkami, które znajdują się na zewnętrznej stronie instrumentu. Sprawi to, że będzie odporny na załamanie. Szczelne połączenie z końcówką do odsysania zapewni łącznik. Produkty są jałowe. Przeznaczone do jednorazowego użytku.

Parametry końcówki do odsysania pola operacyjnego

  • Typ: końcówka, z kulką, z koszyczkiem, zagięta, Yankauer, do odsysania pola operacyjnego, dren, zestaw
  • Przeznaczenie: usunięcie płynów ustrojowych, gazów lub martwych tkanek z pola operacyjnego
  • Produkt jednorazowy
  • Produkt jest jałowy
  • Dostępne warianty:
  • Yankauer z kulką zagięta
  • Yankauer z koszyczkiem zagięta
  • Yankauer duży przepływ 10 mm
  • Yankauer duży przepływ 7 mm
  • Yankauer płaska
  • Yankauer miniaturowa z rączką zagięta

Dostępne rozmiary drena do ssaka:

  • 25 CH / 2100 mm
  • 25 CH / 3000 mm
  • 30 CH / 2100 mm
  • 30 CH / 3000 mm
  • 35 CH / 2100 mm
  • 35 CH / 3000 mm

Zalety wykorzystania

  • Końcówka jest gładka w środku, co zminimalizuje opór przepływu podczas procesu odsysania
  • Ergonomiczna rączka zapewni wysoki komfort pracy
  • Atraumatyczny koniec wyeliminuje ryzyko powstania obrażeń
  • Schodkowa końcówka zapewni szczelne połączenie z drenem
  • Dren wzmocniono prążkami, dzięki czemu nie będzie się załamywał
  • Szybka i łatwa wymiana końcówki w trakcie trwania zabiegu
  • Możliwość wyboru końcówki: z kontrolą ssania lub bez kontroli ssania

Posiada certyfikat CE.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie zaakceptowane opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

  • Darmowa dostawa od 300 zł
  • Wysyłka na terenie całej Unii Europejskiej
  • Bezpieczne sposoby płatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium