BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Reach Surgical

Reach Surgical Co., Ltd., jest chińską firmą specjalizującą się w produkowaniu wyspecjalizowanych automatycznych narzędzi medycznych do szycia oraz produktów z zakresu energii chirurgicznej. Oprócz posiadania fabryk, producent ma rozlokowane centra badawczo-rozwojowe w Stanach Zjednoczonych, Tianjinie oraz Szanghaju, które zajmują się dostarczaniem zaawansowanych technologicznie instrumentów chirurgicznych wykorzystywanych w chirurgii małoinwazyjnej. Lata doświadczenia pozwoliły zdobyć firmie uznanie na arenie międzynarodowej. Reach Surgical jest uznanym dostawcą dla ponad 500 krajowych szpitali. Jego produkty są eksportowane do ponad 30 krajów, jak na przykład: do Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Niemiec, Włoch, Australii i Brazylii. Mając na celu ciągły rozwój oraz wdrażanie coraz bardziej innowacyjnych projektów, w 2019 roku firma Reach Surgical została włączona do Genesis MedTech Group. Dla producenta najważniejszymi wartościami jest uczciwość, innowacyjność, otwartość oraz integracja. Te cechy pozwoliły firmie zdobyć zaufanie wśród klientów na całym świecie.

Zaawansowane technologicznie narzędzia medyczne

W swojej ofercie Reach Surgical posiada jednorazowe staplery endoskopowe. Ich głównym zadaniem jest cięcie liniowe podczas operacji. Ergonomiczne ostrza zmniejszą szansę powikłań pooperacyjnych, dlatego też zszywacze chirurgiczne są w pełni bezpieczne w użytku. Dodatkowo, uniwersalność staplerów chirurgicznych pozwala na zastosowanie ich nie tylko w chirurgii ogólnej, ale również w:

  • Torakochirurgii
  • Położnictwie
  • Laparoskopii
  • Ginekologii

Flagowym produktem firmy jest jednorazowy stapler endoskopowy ENDO III. Jego kluczową zaletą jest możliwość wykonania zespolenia w obrębie trudno dostępnych struktur anatomicznych, dzięki specjalnej konstrukcji staplerów. Dodatkowo, regulowany lub zaprogramowany docisk, identyczny wzdłuż całej linii szwu, co z uwagi na zachowanie ukrwienia, prowadzi do zmniejszenia liczby przypadków martwicy ściany zespalanych narządów. Ponadto, szeroka gama zszywaczy chirurgicznych pozwala na dostosowanie ich do każdego rodzaju sytuacji oraz wymogów.

Certyfikowany producent

Dla firmy Reach Surgical jakość produktów ma najwyższy priorytet. Wszystkie narzędzia chirurgiczne przed opuszczeniem fabryki poddawane są ścisłej kontroli jakości. Co więcej, przy współpracy ze specjalistami oraz lekarzami, oferowane produkty charakteryzują się innowacyjnością oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii przy ich produkcji. Każdy osobno sprzęt medyczny posiada certyfikaty CE oraz ISO. W ten sposób producent jest w pełni wiarygodny, a oferowane przez niego instrumenty medyczne są zgodne z najwyższymi standardami obsługi klienta oraz w pełni bezpieczne.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium