BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Seemann Technologies GmbH

Seemann Technologies GmbH

Niemiecka firma Seemann Technologies z Böttingen ugruntowała swoją pozycję jako wiodący producent jednorazowych narzędzi z zakresu elektrochirurgii (diatermia chirurgiczna). Mając na uwadze dobro pacjentów w szpitalach lub gabinetach lekarskich, marka stawia na wysoką jakość oferowanych produktów. Dlatego w tym celu jednorazowe instrumenty medyczne łączą w sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wydajność. Taka postawa pomogła zdobyć Seemann Technologies renomę wśród klientów jako niezawodnego i wiarygodnego partnera w Niemczech, Europie oraz na całym świecie.

czytaj więcej

Jednorazowe narzędzia HF

Jednorazowe instrumenty HF (ang. high frequency – wysoka częstotliwość) to innowacyjne produkty stosowane w elektrochirurgii. Podczas ich użycia wykorzystywany jest przepływ prądu, który wytwarza ciepło. Następnie ciepło to powoduje, że tkanka oraz cienkie naczynia krwionośne są nie tylko przecinanie, ale równocześnie kauteryzowane (tzw. koagulacja), dzięki czemu dochodzi do hemostazy. Taki zabieg można wykonać za pomocą technologii monopolarnej lub bipolarnej. Główną przewagą i zaletą instrumentów HF (w przeciwieństwie do narzędzi medycznych wielokrotnego użytku) jest możliwość jednorazowego użytku, a następnie poddanie ich utylizacji. Uniwersalność tego typu narzędzi pozwala na zastosowanie ich w wielu dziedzinach medycyny:

  • Ginekologii
  • Neurochirurgii
  • Chirurgii plastycznej
  • Kardiochirurgii
  • Urologii
  • Chirurgii dziecięcej

Pęseta bipolarna zastosowanie

Flagowym produktem firmy Steemann Technologies jest pęseta bipolarna. Jej głównym zadaniem jest bezpieczne i precyzyjne chwytanie tkanek oraz ich koagulacja. Dodatkowo, ogranicza przepływ prądu przez tkankę poprzez miejscowe aplikowanie końcówki.  Pęseta bipolarna, dzięki swoim właściwościom, może być stosowana w wielu dziedzinach medycyny. Szeroka gama wariantów pozwala na dostosowanie pincety bipolarnej do własnych wymogów oraz predyspozycji.

Jakość oraz wydajność

Dużą przewagą produktów marki jest ich wydajność oraz jakość. Każde jednorazowe narzędzie medyczne jest wysterylizowane, dlatego od razu po otwarciu są gotowe do użytku. W przeciwieństwie do narzędzi wielorazowych, które należy ciągle czyścić oraz sterylizować (co również wiąże się z dodatkowymi kosztami), instrument jednorazowy zapobiega tym problemom. Wybierając produkty Seemann Technologies, klient unika dodatkowych kosztów oraz oszczędza czas. Zatem zwiększa się poziom wydajności oraz długoterminowa redukcja kosztów.  

Certyfikowane narzędzia medyczne

Produkty marki Seemann Technologies GmbH tworzone i produkowane są z ogólnie przyjętymi europejskimi normami oraz wymaganiami. Każde jednorazowe narzędzie medyczne posiada certyfikat zgodny z normą DIN EN ISO 13485 oraz EWG 93/42. W ten sposób producent jest w pełni wiarygodny, a oferowane przez niego usługi są zgodne z najwyższymi standardami obsługi klienta. Certyfikowane przyrządy medyczne cechują się najwyższą jakością wykonania, są wydajne, ekonomiczne oraz w pełni bezpieczne.

Pobierz Katalog Seemann Technologies.

Pęseta bipolarna jednorazowa prosta Non-Stick - opakowanie 20 sztuk Pęseta bipolarna jednorazowa prosta Non-Stick - opakowanie 20 sztuk
Cena: 3 930,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Pęseta bipolarna jednorazowa typu Jeweler z wbudowanym kablem - opakowanie 20 sztuk Pęseta bipolarna jednorazowa typu Jeweler z wbudowanym kablem - opakowanie 20 sztuk
Cena: 2 809,00 zł
( 1 szt. = 140,45 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium