BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Syncvision

SyncVision

Azjatycka firma SyncVision Technology Corporation specjalizuje się w międzynarodowej produkcji zaawansowanego technologicznie (ang. high-tech) sprzętu medycznego. Siedziba producenta znajduje się na Tajwanie. Głównym celem SyncVision jest ciągły rozwój oferowanych produktów. W tym celu firma skupia się na produkcji innowacyjnych oraz zawansowanych technologicznie przyrządów medycznych, w szczególności zaawansowanych modułów integracji opto-mechatroniki i technologii zminiaturyzowanych. Jak wiele medycznych marek, producent centrum swojego działania opiera na opinii lekarzy oraz specjalistów. Przy współpracy z lekarzami z różnych dziedzin medycyny, SyncVision stworzyło najlepszej jakości sprzęty medyczne, dzięki którym lekarze są w stanie zapewnić pacjentom lepszą opiekę medyczną.

Innowaycjne videootoskopy

Flagowym produktem SyncVision są wideootoskopy. W swojej ofercie posiadają videotoskopy przeznaczone do:

  • Laryngologii
  • Weterynarii
  • Dentystki

Zdecydowanym atutem każdego wideotoskopu cyfrowego jest jego znakomita jakość oraz innowacyjność. Dzięki pomocy specjalistów oraz lekarzy, stworzone przyrządy medyczne charakteryzują się dużą przewagą technologiczną nad tradycyjnymi narzędziami medycznymi. Każdy wideotoskop wyposażony został w wysokiej rozdzielczości sensor oraz oświetlenie umożliwiające uzyskanie ostrych zdjęć pozwalających na dokładną diagnozę z zakresu laryngologii, weterynarii oraz dentystyki.

W naszej ofercie dostępny mamy videotoskop cyfrowy i01 OTO. Stosowany jest w laryngologii do przeprowadzania badań diagnostycznych. Produkt posiada ekran, który umożliwia podgląd obrazu w czasie rzeczywistym. Wideootoskop bezprzewodowy stanowi idealne rozwiązanie do przeprowadzania badań w sposób szybki, a zarazem dokładny dzięki wysokiej jakości kamerze. Możliwość zapisywania zdjęć, dodatkowo umożliwia bieżącą kontrolę historii medycznej pacjenta.

Pełne bezpieczeństwo oraz międzynarodowe certyfikaty

SyncVision Technology Corporation jest w pełni certyfikowanym producentem. Posiada certyfikat systemu jakości ISO 13485 oraz U.S.FDA, UE i CE. Wysoka dbałość o jakość sprawia że videootoskopy są w pełni bezpieczne. Pełna certyfikacja zapewnia klienta o wiarygodności producenta, a oferowany przez niego sprzęt medyczny jest zgodny z najwyższymi standardami obsługi klienta.

Wideootoskop cyfrowy SyncVision i01 OTO Lite Pack Wideootoskop cyfrowy SyncVision i01 OTO Lite Pack
Producent: Syncvision
Cena: 3 790,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium