Instrumedic

BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Producenci

Mera Medical Solutions SL

Mera Medical Solutions SL jest wiodącym producentem wysokiej jakości wyrobów medycznych przeznaczonych do kontroli nietrzymania moczu u mężczyzn. Hiszpańska firma została założona w 2019 roku, ale dzięki kadrze wykwalifikowanych pracowników, oferowana wiedza oraz doświadczenie są o wiele bardziej bogatsze. Mera Medical Solutions swoją pełną uwagę skupia na produkcji i wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań i produktów w celu poprawy jakości życia ich klientów. Producent stawia na ciągłe samodoskonalenie oraz rozwój, poszukuje coraz to bardziej zoptymalizowanych procesów produkcyjnych, a dodatkowo chce tworzyć i komercjalizować inteligentne urządzenia medyczne w celu ułatwienia pracy pracownikom służby zdrowia.

Innowacyjność zamknięta w opasce – HAREX

HAREX® jest innowacyjnym produktem medycznym pomagającym mężczyznom cierpiącym na nietrzymanie moczu. Opaska HAREX® pomaga znacząco podnieść komfort życia. Jest urządzeniem o małych rozmiarach i niskiej wadze, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort użytkowania aż do kilku godzin bez przerwy. Ergonomiczna budowa zapewnia wygodę podczas codziennych aktywności. Produkt jest prosty w użytkowaniu, wykonany w całości z plastiku (bez lateksu), a jego konstrukcja zapewnia prawidłowy przepływ krwi i ułatwia utrzymanie czystości. Produkt jest stosowany oraz polecony przez wielu zadowolonych klientów między innymi z Hiszpanii, Niemiec, Czech czy Słowacji.

Ekologia jest priorytetem

MERA Medical Solutions aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Wartość, jaką HAREX wnosi do środowiska, opiera się na zastosowaniu najwyższej jakości materiałów wielokrotnego użytku i łatwych do recyklingu, a to pozwala na wyeliminowanie wytwarzania COpodczas niszczenia celulozy w procesie utylizacji jednorazowych pieluch i podpasek.

Certyfikowany producent

Jak każdy profesjonalny oraz wiarygodny producent, Mera Medical Solutions posiada potwierdzenie swojej rzetelności w międzynarodowych oraz europejskich certyfikatach. Opaska HAREX® posiada zgodność wyrobu medycznego zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych.

Mera Medical Solutions SL

HAREX Opaska zatrzymująca niekontrolowane oddawanie moczu HAREX Opaska zatrzymująca niekontrolowane oddawanie moczu
Cena: 519,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium