BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Golden Stapler Surgical

Chińsko-zagraniczna spółka joint venture Golden Stapler Surgical Co., Ltd., jest jednym z światowych liderów w produkcji narzędzi chirurgicznych wykorzystywanych w chirurgii otwartej oraz małoinwazyjnej. Firma powstała w 2008 roku w Changzhou. W 2013 roku nastąpiła reorganizacja, gdzie spółka zmodernizowała strategię rozwoju dostosowując ją do nowych wytycznych oraz światowych trendów. Golden Stapler stawia na ciągły rozwój oferowanych produktów i dąży do tego, aby stać się wiarygodną oraz zaufaną marką.  Kluczową, solidną podstawą firmy jest zespół specjalistów o globalnej wizji. W jej skład wchodzą najlepsi menadżerowie, inżynierowie oraz eksperci w dziedzinie medycyny. Ich bogate doświadczenie tworzy solidne podstawy dla innowacji produktów oraz poprawy jakości zarządzania i obsługi.

czytaj więcej

Oferowane narzędzia chirurgiczne i medyczne

Flagowym produktem firmy są jednorazowe zszywacze okrężne (staplery chirurgiczne) służące do wykonywania zespoleń tkanek, np. zespolenie przedniej resekcji esicy z odbytnicą lub przełyku po całkowitej gastrektomii. W ofercie producenta znajdują się również:

  • Stapler chirurgiczny liniowy
  • Stapler skórny (idealny do szybkiego i bezproblemowego zszywanie ran)
  • Stapler do hemoroidów
  • Trokar brzuszny

W naszym asortymencie mamy dostępny jednorazowy trokar brzuszny. Trokar brzuszny składa się z tulei i obturatora. Obturator ma za zadanie penetrować całą ścianę jamy brzusznej włącznie z rękawem, który pozostaje na ścianie jamy brzusznej. Rękaw ułatwia umieszczenie innych narzędzi medycznych w jamie brzusznej, tak aby chirurg mógł dokończyć operację. Szeroka gama wariantów pozwala na dostosowanie produktu do własnych wymagań i potrzeb.

Wyróżniającą zaletą narzędzi chirurgicznych Golden Stapler na tle innych jest ich minimalna inwazyjność. W chirurgii małoinwazyjnej należy wykorzystywać innowacyjny sprzęt w celu zminimalizowania urazów w czasie operacji. Produkty Golden Stapler zapewniają możliwość przeprowadzenia atraumatycznych zabiegów oraz operacji chirurgicznych. To sprawia że pacjent szybciej wraca do pełni zdrowia.   

Zaufany certyfikowany producent

Golden Stapler z pełną skrupulatnością realizuje politykę „Total Quality Management” (pol. kompleksowe zarządzanie jakością). Dlatego wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi certyfikatami ISO:13485, GMP i MDD oraz innymi wymaganiami MDQMS. Dodatkowo, firma spełnia europejskie procedury takie jak CE. W ten sposób producent jest w pełni wiarygodny, a oferowane przez niego instrumenty medyczne są zgodne z najwyższymi standardami obsługi klienta oraz w pełni bezpieczne.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium