Instrumedic

BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Blog kategorie
Instrumedic
Co to jest wazektomia i jak wygląda zabieg? 0

Czym jest wazektomia i dlaczego ten rodzaj antykoncepcji dla mężczyzn staje się coraz bardziej popularny w Polsce? Wyjaśniamy podstawowe zagadnienia dotyczące tego zabiegu. Prezentujemy niezbędne instrumenty medyczne używane przez lekarza do przeprowadzenia tego rodzaju zabiegu.

czytaj dalej »
Instrumedic
Sterylizacja narzędzi chirurgicznych 0

Instrumenty chirurgiczne są ważnym elementem wyposażenia w placówkach medycznych na całym świecie. Coraz częściej także są używane w gabinetach kosmetycznych i prywatnych klinikach medycyny estetycznej. Możliwość wielokrotnego użytku pozwala na obniżenie kosztów działalności takiej placówki. Wiąże się to jednak z zapewnieniem odpowiedniej higieny narzędzi, aby spełnić normy i zadbać o bezpieczeństwo pacjentów. W tym artykule dzielimy się wiedzą na temat sterylizacji, dezynfekcji i czyszczenia narzędzi medycznych.

czytaj dalej »
Instrumedic
Rodzaje powłok na narzędziach medycznych 0

Zaawansowana technologia produkcji pozwala wykorzystywać różnorodne materiały do wykonywania narzędzi medycznych. Podnoszenie jakości produkcji jest priorytetem dla producentów sprzętu medycznego. Przed zakupem narzędzi zapoznaj się z dostępnymi na rynku materiałami oraz właściwościami jakie oferuje każdy z nich. 

czytaj dalej »
Instrumedic
Narzędzia i sprzęt medyczny dla leworęcznych 0

Profesjonalne podejście do zabiegów i operacji chirurgicznych wymaga od właścicieli placówek medycznych dostosowania narzędzi medycznych oraz drobnego sprzętu do dwóch grup użytkowników. Chodzi tutaj o grupy osób praworęcznych i leworęcznych. Tych drugich jest zdecydowanie mniej i często w przeszłości również producenci rzadko oferowali produkty dla tej grupy. W obecnym czasie sytuacja zaczyna się zmieniać. Zapraszamy chętnych do zaczerpnięcia dawki wiedzy w naszym artykule dotyczącym narzędzi chirurgicznych dla osób leworęcznych.

czytaj dalej »
Gdzie kupić dobre lusterko stomatologiczne?
Gdzie kupić dobre lusterko stomatologiczne? 0
Gdzie kupić dobre lusterko stomatologiczne?

W każdym gabinecie stomatologicznym używa się regularnie lusterek dentystycznych z uchwytem. Stanowi ono główne narzędzie do diagnostyki stanu uzębienia pacjentów. Często jest również używane do innych celów. Zapraszamy do zapoznania się z porównaniem dostępnych lusterek na naszej platformie. 

 

czytaj dalej »
Instrumedic
Popularne rodzaje nożyczek chirurgicznych 0

Top 6 najbardziej popularnych rodzajów nożyczek chirurgicznych używanych podczas zabiegów i operacji chirurgicznych. Zobacz podstawowe modele nożyczek używane przez chirurgów do cięcia i preparowania tkanek. Wszystkie produkty użyte w artykule zostały przetestowane przez specjalistów i potwierdzone przez producentów certyfikatami jakości. 

czytaj dalej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium