BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM
Blog kategorie
Instrumedic
Co czyni gabinet stomatologiczny nowoczesnym? Kluczowe cechy i technologie 0

Nowoczesny gabinet stomatologiczny to placówka, która idzie z duchem czasu, inwestuje w najnowsze technologie i skupia się na doskonałej jakości usług dla pacjentów. Taka klinika stawia na innowacyjne rozwiązania oraz komfort pacjenta, dbając o każdy szczegół, który przekłada się na pozytywne doświadczenia podczas wizyty u dentysty.

czytaj dalej »
Instrumedic
Co to jest wazektomia i jak wygląda zabieg? 0

Czym jest wazektomia i dlaczego ten rodzaj antykoncepcji dla mężczyzn staje się coraz bardziej popularny w Polsce? Wyjaśniamy podstawowe zagadnienia dotyczące tego zabiegu. Prezentujemy niezbędne instrumenty medyczne używane przez lekarza do przeprowadzenia tego rodzaju zabiegu.

czytaj dalej »
Instrumedic
Sterylizacja narzędzi chirurgicznych 0

Instrumenty chirurgiczne są ważnym elementem wyposażenia w placówkach medycznych na całym świecie. Coraz częściej także są używane w gabinetach kosmetycznych i prywatnych klinikach medycyny estetycznej. Możliwość wielokrotnego użytku pozwala na obniżenie kosztów działalności takiej placówki. Wiąże się to jednak z zapewnieniem odpowiedniej higieny narzędzi, aby spełnić normy i zadbać o bezpieczeństwo pacjentów. W tym artykule dzielimy się wiedzą na temat sterylizacji, dezynfekcji i czyszczenia narzędzi medycznych.

czytaj dalej »
Instrumedic
Rodzaje powłok na narzędziach medycznych 0

Zaawansowana technologia produkcji pozwala wykorzystywać różnorodne materiały do wykonywania narzędzi medycznych. Podnoszenie jakości produkcji jest priorytetem dla producentów sprzętu medycznego. Przed zakupem narzędzi zapoznaj się z dostępnymi na rynku materiałami oraz właściwościami jakie oferuje każdy z nich. 

czytaj dalej »
Instrumedic
Narzędzia i sprzęt medyczny dla leworęcznych 0

Profesjonalne podejście do zabiegów i operacji chirurgicznych wymaga od właścicieli placówek medycznych dostosowania narzędzi medycznych oraz drobnego sprzętu do dwóch grup użytkowników. Chodzi tutaj o grupy osób praworęcznych i leworęcznych. Tych drugich jest zdecydowanie mniej i często w przeszłości również producenci rzadko oferowali produkty dla tej grupy. W obecnym czasie sytuacja zaczyna się zmieniać. Zapraszamy chętnych do zaczerpnięcia dawki wiedzy w naszym artykule dotyczącym narzędzi chirurgicznych dla osób leworęcznych.

czytaj dalej »
Gdzie kupić dobre lusterko stomatologiczne?
Gdzie kupić dobre lusterko stomatologiczne? 0
Gdzie kupić dobre lusterko stomatologiczne?

W każdym gabinecie stomatologicznym używa się regularnie lusterek dentystycznych z uchwytem. Stanowi ono główne narzędzie do diagnostyki stanu uzębienia pacjentów. Często jest również używane do innych celów. Zapraszamy do zapoznania się z porównaniem dostępnych lusterek na naszej platformie. 

 

czytaj dalej »
Instrumedic
Popularne rodzaje nożyczek chirurgicznych 0

Top 6 najbardziej popularnych rodzajów nożyczek chirurgicznych używanych podczas zabiegów i operacji chirurgicznych. Zobacz podstawowe modele nożyczek używane przez chirurgów do cięcia i preparowania tkanek. Wszystkie produkty użyte w artykule zostały przetestowane przez specjalistów i potwierdzone przez producentów certyfikatami jakości. 

czytaj dalej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium