BEZPIECZNE ZAKUPY | 24 MIESIĄCE GWARANCJI | BEZPŁATNE DORADZTWO

.

Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników), gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
W przypadku wątpliwości skontaktuj się z naszą Infolinią pod numerem telefonu +48 737-488-443

W celu przejścia na stronę potwierdź status profesjonalisty:

JESTEM PROFESJONALISTĄ
NIE JESTEM PROFESJONALISTĄ

Przepraszamy za ograniczony dostęp do naszej strony. Część oferowanych przez nas produktów jest skierowana do profesjonalistów z branży medycznej. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem produktów dla klientów indywidualnych, takich jak narzędzia kosmetyczne, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 737-488-443 lub adresem e-mail [email protected]

OK, ROZUMIEM

Atlas Link

Chińska firma Atlas Link Biotech została założona w 2004 roku i od tamtej pory oferuje pełne doradztwo dla firm biotechnologicznych, farmaceutycznych oraz diagnostycznych w sprawie wprowadzenia nowego produktu medycznego. Dodatkowo, firma sama produkuje i sprzedaje jednorazowe testy, np. na wykrycie Covid-19. Atlas Link świadczy usługi w kwestii  projektowania, obsługi oraz organizowania każdego aspektu procesu kreowania nowego produktu. Od samego początku działalności, firma traktuje innowacje naukowe i technologiczne jako siłę napędową rozwoju przedsiębiorstwa i dąży do tego, aby wykrywanie różnych chorób stało się łatwiejsze, szybsze i bardziej przystępne cenowo. Ponadto, ponad 15-letnie doświadczenie pozwoliło producentowi zdobyć tak bardzo ważne zaufanie wśród klientów, nie tylko w samych Chinach, ale i na całym świecie.

Jednorazowe testy

Producent specjalizuje się w kreowaniu oraz sprzedaży jednorazowych testów medycznych. Najbardziej flagowym produktem marki jest jednorazowy test na koronawirusa (Covid 19). Dodatkowo, w swoim asortymencie posiadają:

  • Testy płodności
  • Testy na choroby zakaźne
  • Badanie markerów nowotworowych
  • Jednorazowe testy na narkotyki
  • Paski do badania moczu

Certyfikowany producent

Produkty Atlas Link są sprzedawane w ponad 100 krajach na świecie, ciesząc się szczególnie dobrą opinią wśród klientów europejskich oraz amerykańskich. Dział produkcji jest ściśle zgodny z normą systemową ISO:13485 w odniesieniu do wszystkich aspektów produkcji. Ponadto, każdy produkt sprowadzany na zagraniczne rynki posiada certyfikaty CE oraz FDA. W ten sposób producent jest w pełni wiarygodny, a oferowane przez niego jednorazowe testy są zgodne z międzynarodowymi certyfikatami oraz w pełni bezpieczne.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium